Нова система захисту країв дверей Ford запобігає появі вм’ятин і подряпин навіть на найтісніших стоянках Європи
28.09.2011

Новий захист країв дверей від Ford (Door Edge Protector) - це перша активна система, що запобігає появі небезпечних для бюджету вм’ятин та подряпин та утворює своєрідний буфер для захисту автомобілів поруч.
Door Edge Protector, що дебютує у січні 2012 року на Ford Focus, активується, коли двері відчиняються. Прихований захисний елемент приймає робоче положення з відчиненням дверей, утворюючи буфер, що запобігає пошкодженню лакофарбового покриття.

Дослідження Ford показують, що 72 відсотки родин Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великобританії, в яких є автомобіль, мали випадки виникнення подряпин або вм’ятин на дверях автомобіля.

КЕЛЬН, Німеччина, 22 вересня 2011 р. – Ford представляє нову систему, створену для запобігання вм’ятинам і подряпинам, що стали затратною частиною повсякденного життя в Європі, де ви знайдете одні з найвужчих вулиць та найтісніших стоянок світу.

Система, що носить назву Door Edge Protector, дебютує у січні 2012 року на Ford Focus. Ця новинка, розроблена інженерами Ford у німецькому місті Кельні, автоматично спрацьовує, коли відчиняються двері. Захисний елемент, прихований у дверях, приймає робоче положення за частку секунди з моменту відчинення дверей. Цим він утворює буфер, що запобігає пошкодженню лакофарбового покриття. 

«Ми вважаємо, що Door Edge Protector буде однією з тих речей, про які клієнти кажуть: „І чому до цього раніше ніхто не додумався?“, - сказав Маттіас Тенсінг (Matthias Tensing), інженер із системотехніки. - Вона полегшить життя батькам, чиї діти сидять на задніх сидіннях, або будь-якій людині, якій потрібно паркуватися у тісному місці».

Згідно з дослідженням Ford сімдесят два відсотки родин Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великобританії, в яких є автомобіль, мали випадки пошкодження дверей свого автомобіля. Вартість ремонту дверей зі вм’ятиною може легко сягнути 300 євро.

В іспанських автомобілях пошкодження дверей трапляється найчастіше (за даними дослідження Ford) – автомобілі 83 відсотків власників мали дрібні подряпини чи потертості. І хоча згідно зі статистикою британські родини, що мають автомобіль, є найобережнішими, 53 відсотки британських власників визнають, що їм доводилося залишати подряпину чи вм’ятину на дверях свого авто.

Door Edge Protector від Ford пропонує цим автомобілістів захист від пошкоджень, переходячи в своє робоче захисне положення вже тоді, коли двері відчинено менш ніж на 150 мм. Ця система захищає від понад 90 відсотків перешкод, розміщених у найрізноманітніших точках відносно передніх дверей, та від 85 відсотків перешкод для задніх дверей.

Пропонуючи максимальний захист з мінімальним збільшенням маси автомобіля та не заважаючи роботі вже існуючих механізмів захисту від бокових пошкоджень, система Door Edge Protector приймає неробоче положення за якісь 60 мілісекунд, що дати людині можливість зачинити двері, та має спеціальний механізм, який запобігає пошкодженню у тому разі, якщо під час повернення у неробоче положення на шляху захисного елемента з’явилася перешкода. Використовується спеціальна гумова суміш, яка здатна витримати тисячі циклів експлуатації та створює мінімум шумів під час активації системи. Якщо захисний елемент використовувався особливо інтенсивно, його можна легко зняти та замінити.

«Дрібні потертості та подряпини, що виникають, коли під час відчинення двері ударяються об перешкоду, або коли двері іншого автомобіля ударяються об ваш автомобіль, можуть викликати негативні емоції у власника автомобіля. Адже таке пошкодження є часто недостатньо значним з точки зору страхової компанії, але серйозним для бюджету власника автомобіля, - сказав Метью Ейвері (Matthew Avery), менеджер з досліджень у галузі зіткнень та безпеки в Thatcham, Британському дослідницькому центрі компаній, що займаються страхуванням автомобілів. - Нова система Door Edge Protector  від Ford – чудове нововведення для запобігання появі цих неприємних вм'ятин і подряпин. Будь-яка система, здатна знизити ризик пошкодження автомобіля, який належить вам або комусь іншому, заслуговує на визнання, але якщо вона ще й працює настільки ефективно, не погіршуючи зовнішній вигляд або динамічні якості автомобіля, то вона гідна особливої уваги».

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019