Нова модель Formula Ford Races, яка буде в продажу з 2012
14.09.2011

Ford представляє новий потужний автомобіль Formula Ford зразка 2012 року, який є втіленням технологій дорожнього автомобіля та має під капотом найсучасніший 1,6- літровий двигун Ford EcoBoost.

Новий автомобіль вперше братиме участь у чемпіонаті Dunlop MSA Formula Ford у 2012 році у Великобританії. Також планується, що цей автомобіль братиме участь в усіх нових та вже існуючих чемпіонатах по усьому світу.

Перший одномісний сталевий автомобіль має цілком нову конструкцію, яка задовольняє вимоги сучасних стандартів безпеки FIA. Відповідність стандартам FIA дозволяє брати участь у гонках.

Formula Ford залишається автомобілем, який сприяє розвитку талантів інженерів та водіїв та котрий став стартовою точкою для багатьох успішних гонщиків Формули 1.

Франкфурт, Німеччина, 12 вересня 2011 року – Сьогодні Ford представляє відвідувачам Франкфуртського автосалону новий потужний автомобіль Formula Ford зразка 2012 року. Цей автомобіль був важливим кроком у кар’єрі професійних гонщиків упродовж 40 років, і сьогодні за кермо повністю оновленого автомобіля в новому сезоні прагнуть сісти молоді талановиті водії з усього світу, щоб довести свою хоробрість.

В автомобілях Formula Ford нового покоління буде установлений серійний 1,6-літровий двигун Ford EcoBoost з прямим вприскуванням та з турбонаддувом, потужністю близько 165 к.с. та обертальним моментом до 220 НМ, в парі з 6-ступеневою механічною секвентальною коробкою передач. Автомобіль зразка 2012 року являє собою ще один крок вперед у сфері технології та продуктивності гоночних автомобілів.

Вільна конструкція шасі, складання двигуна та видатні технічні особливості завжди були відмінними рисами автомобіля Formula Ford, це стосується і нової машини зразка 2012 року. Лише з Formula 1 та Formula 3, які пропонують такий самий ступінь свободи, він вимагає від виробників, всієї команди та водіїв дотримання технічних стандартів, підвищених до надзвичайно високого рівня вимог. Різні комплектації та індивідуальні варіанти конструкції шасі сприяють швидкому навчанню водіїв, зокрема, прискорюють розвиток їх здібностей, допомагаючи робити кроки в кар’єрі автогонщика.

Глобальна філософія кінетичного дизайну Ford також знайшла своє відображення в новому поколінні автомобілів, надавши риси стилю, які дозволять шанувальникам легко відрізняти ці автомобілі від інших на трасі. Виробники автомобілів, як і раніше, зможуть додавати індивідуальних рис автомобілям, але лише за умови зберігання певних елементів, розроблених для аеродинамічної еквівалентності, передбаченої правилами.
Створення безпечного середовища є ключовим питанням для Formula Ford, і новий автомобіль відповідає підвищеним вимогам щодо безпеки. До елементів, які сприяють
цьому, відносяться шасі з трубчастою рамою – це перше в одномісному гоночному
автомобілі, що має відповідати сучасним суворим стандартам безпеки FIA, передні та задні карбонові захисні системи, бокові панелі, система підголівників відповідно до вимог FIA,
колісні троси та сидіння, яки на вимогу FIA можуть зніматися.

 
Відповідність вимогам FIA дозволить автомобілю зразка 2012 року брати участь у чемпіонатах Formula Ford в усьому світі, особливо це важливо для нових ринків, де упорядкування до норм FIA є звичайною справою.

«Автомобіль зразка 2012 року зі схваленими FIA атрибутами безпеки, потужним двигуном Ford EcoBoost  та яскравим кінетичним дизайном є дуже привабливою пропозицією гонщикам та гоночним командам», – відзначає Майк Нортон (Mike Norton), менеджер з автоспорту Ford в Європі. «Formula Ford вже добре відома як ідеальний полігон для багатообіцяючих гонщиків та інженерів, і у компанії Ford є бажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку, підтримуючи команди і виробників в усьому світі за рахунок новітніх технологій охорони навколишнього середовища та найпривабливіших пропозицій.
Formula Ford вже 44-й рік поспіль залишається кращим вибором для багатьох водіїв в усьому світу. Чимало водіїв Formula Ford продовжили свою кар’єру в Формулі 1. Це велике досягнення Formula Ford, і ми в компанії пишаємося ним.»

Автомобіль Formula Ford підкреслює відданість компанії Ford справі підтримки автоспорту і представляє фантастичну можливість довести свої здібності для команд гонщиків та виробників. Від Чемпіонатів світу до участі в гонках одномісних машин, традиції Ford в автоспорті є одними з найтриваліших та сильних серед виробників. Автомобіль Formula Ford зразка 2012 року буде продовжувати ці традиції.

# # #

Про Компанію Ford Motor Company
Компанія Ford Motor Company, світовий лідер автомобільної промисловості, заснована в м. Дірборн, штат Мічиган, виробляє або розповсюджує автомобілі на шести континентах. Налічує близько 166 000 співробітників та майже 70 заводів в усьому світі. До автомобільних брендів компанії відносяться Ford та Lincoln. Для отримання додаткової інформації про продукцію компанії Ford, будь ласка, завітайте до: www.fordmotorcompany.com

Ford в Європі займається виробництвом, продажем та обслуговуванням автомобілів марки Ford на 51-му окремому ринку. В компанії працює близько 66 000 співробітників. На допомогу Ford Motor Credit Company, Ford в Європі має Ford Customer Service Division (відділ сервісної служби Ford) та 22 виробничих підприємства, в тому числі спільні підприємства. Перші автомобілі Ford були доставлені до Європи в 1903 році – в тому самому році, коли Ford Motor Company було засновано. Європейське виробництво було розпочато в 1911 році.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019