Нова Mazda6
7.09.2012

Компанія Mazda завжди створює стильні, зрозумілі, яскраві і що найголовніше - якісні автомобілі. Нова Mazda 6 - це нове творіння японських інженерів, яке поєднує в собі витончений стиль і передові технології. Не кажучи вже про захват драйвом, первозданний захват від руху, притаманний усім автомобілям Mazda!

В основу дизайну кузова нової Mazda6 лягла концепція «KODO - душа руху». Це - момент повної напруги перед стрибком хижака, грація великої кішки, втілена в елегантних лініях корпусу нового седана. Нова Mazda6 вражає розкішшю і стилем, а рівень комфорту перевершив всі очікування.

Відмінна динаміка і дивовижна економія

Новая Mazda6 - другий представник нового покоління Mazda, в якому втілилися унікальні технології SKYACTIV. Ці інноваційні технології дозволяють не йти на компроміси: новий автомобіль поєднує в собі відмінну динаміку руху, найвищу економічність, видатні екологічні показники та рівень безпеки, який задовольнить навіть найсуворіші європейські тести.

У нової Mazda6 вперше вбудована система регенерації енергії при гальмуванні i-eloop. Вона суттєво підвищує паливну економічність і знижує рівень викидів в атмосферу.

Тим не менш, високі показники безпеки, екологічності та економічності не обмежують відчуття драйву. Захват рухом становить саму суть авто, а його маневреність і динамічність приємно здивує навіть найдосвідченіших любителів швидкої їзди.

Повернутися до списку

Інші новини

05.05.2020
30.11.2019
30.11.2019