Нова корисна система очистки Кent в «Автопарку»!
15.05.2012

Система очистки  яка ретельно і ефективно відновлює якість повітря вентиляційної системи салону автомобіля. Очищення ультразвукової установкою КENT (Англія) дезінфікує і знищує грибки і бактерії, шкідливі алергени які утворюються і розмножуються в системі вентиляції та пасажирському салоні автомобіля. Адже всі ми добре знаємо, що присутність мікроорганізмів в салоні автомобіля, цвіль та грибків викликають загрозу здоров'ю вам та вашим пасажирам! У вас можуть виникнути негативні реакції на не очищене повітря салону:  симптоми простудних захворювань, алергічні реакції, слабкість імунної системи.

Ультра звукова система очистки КENT розпорошує рідину, яка утворює мікро-краплі (хмара 1/50). Ці краплі проникають і обробляють систему вентиляції і кондиціювання, випарника, ядро підігріву, димарі і всі поверхні салону, тим самим, знищує віруси і бактерії, дезінфікує ефективно усуваючи мікроорганізми і запахи, викликані пліснявою і грибками.

Щоб провести очищення достатньо зателефонувати і записатися в будь-якому автосалоні. Очистка універсальна як для нових, так і старих авто.

Послугу даної очистки ви можете отримати в автомобільному комплексі «Автопарк». Час обробки займе всього 20-30 хвилин вашого часу.

Вартість (з урахуванням рідини 100мл) однієї чистки становить 330-380грн.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за тел.: (0362) 64 20 57

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018