Новий Ford Focus отримує 2 нагороди від Європейської програми оцінювання нових автомобілів з визнанням передових технологій безпеки
28.05.2011

· Компанія Ford – перший виробник високоякісної продукції, який отримав дві великі нагороди Європейської програми оцінювання нових автомобілів за технології Active City Stop і Lane Keeping Aid.

· Автомобіль марки Focus отримує загалом максимальний 5-зірковий рівень безпеки . Випробування зіткнення з перешкодою доводять, що автомобілі цієї компанії є надійним захистом для дітей.

· Рівні безпеки компанії Ford , окрім 5-зіркових рівнів, мають також нові рівні захисту C - MAX і Grand C - MAX

м. Кельн , Німеччина , 25 травня Завдяки новому автомобілю марки Focus компанія Ford стала першим виробником автомобілів високої якості, яка отримала дві високі нагороди Європейської програми оцінювання нових автомобілів.

Автомобіль марки Focus був визнаний на ринку за технологію Active City Stop , за якої дорога відображається попереду, і автомобіль автоматично зупиняється у разі зіткнення, а також за технологію Lane Keeping Aid , яка використовує камеру переднього виду для виявлення випадків, коли автомобіль виходить за межі своєї полоси руху і використовує невеликі зусилля для повороту керуючого колеса, щоб попередити водія про можливу безпеку.

Автомобіль марки Focus отримав також максимальний 5-зірковий рівень безпеки Європейської програми оцінювання нових автомобілів, враховуючи найвищий можливий динамічний показник захисту дітей як попереду, так і позаду під час проведення випробувань зіткнення з перешкодою . Автомобіль марки Focus відрізняється також категорією безпеки у дорослих і пішоходів.

“ У автомобілях марки Ford ми прагнемо забезпечити найвищий рівень безпеки завдяки технологіям уникнення нещасних випадків і системам захисту пасажирів, завдяки чому цей автомобіль отримує визнання Європейської програми оцінювання нових автомобілів ,” сказав Стефан Одель, голова і виконавчий директор компанії Ford у Європі. “ Ми пишаємося тим, що такі технології доступні для багатьох людей у новому автомобілі марки Focus.”

Др. Андре Сеек, Президент Європейської програми оцінювання нових автомобілів, сказав: “ Великі нагороди Європейської програми оцінювання нових автомобілів схвалюють інновації безпеки найвищого рівня, і ми щасливі, що компанія Ford довела, що новий автомобіль марки Focus насправді є безпечним.”

Ризик зниження безпеки

Технологія Active City Stop допомагає знизити ризик зіткнення за низької швидкості під час спостереження за дорогою і автоматичної зупинки, у разі, якщо система виявляє нерухомий автомобіль на своєму шляху і зіткнення – неминуче.

За швидкостей до 30 км/г, лазерний радар (Лазерна система виявлення і вимірювання дальності), розташований зверху на вітровому склі, сканує область у діапазоні близько до 7.6 метрів попереду транспортного засобу, виявляючи можливі перешкоди. Якщо автомобіль збирається загальмувати, повільно рухатися або наближається нерухомого автомобіля попереду, і виявляє можливе зіткнення, гальма попередньо вмикаються. Якщо водій не завдає ніяких заходів (керування кермом або гальмування), автомобіль автоматично застосовує гальма і зменшує момент обертання.

Технологія Lane Keeping Aid застосовує камеру, вбудовану зверху на вітровому склі, завдяки якій можна спостерігати за дорогою попереду автомобіля. Зображення з камери постійно аналізуються, виявляючи розмітку дороги, зазвичай суцільні або пунктирні білі лінії, які розкреслюють краї дороги або проїзної частини. Інформація про розташування автомобілю відносно ліній використовуються у подальшому, що допомагає водію залишатися у межах свої полоси руху.

Технологія Lane Keeping Aid робить це двома способами. Коли автомобіль виходить на розмітку полоси, автоматично застосовується дія легкого керування, щоб змістити автомобіль з лінії, у напрямку до центру дороги. Така дія керування – досить легка, і у багатьох випадках не тримає автомобіль на своїй полосі руху. Проте, такого керування достатньо, щоб його відчув водій і звернув увагу на те, що необхідно вжити виправних дії. По-друге, коли технологія Lane Keeping Aid виявляє, що автомобіль заїхав за полосу руху, кермо керування коливається, попереджаючи тим самим водія.

Обидві технології Active City Stop і Lane Keeping Aid – цілком автоматичні технології, але їх можна деактивувати за допомогою вимикача, розташованого на стійці індикатора.

“ Завдяки Європейській програмі оцінювання нових автомобілів ми спостерігаємо за новими і відмінними інноваціями у сфері автомобільної безпеки від усих виробників. Такі зміни можуть виявитися лише корисним для водіїв по шляхам Європи ,” сказав Міхаель ван Ратінген, Генеральний секретар Європейської програми оцінювання нових автомобілів.

Міцний каркас кузова

Нагорода за 5-зірковий рівень безпеки, яку новий автомобіль марки Focus отримав від Європейської програми оцінювання нових автомобілів, підтверджує структурну перевагу платформи автомобіля марки Ford . Такі марки автомобіля як C - MAX і Grand C - MAX мають однакову структуру, як автомобіль марки Focus , і отримали минулого року нагороду 5-зіркового захисту від Європейської програми оцінювання нових автомобілів.

Новий автомобіль марки Ford Focus сконструйований таким чином, що він відповідає або наближається до норм безпеки у цілому світі, а також пройшов випробування зіткнення з перешкодою понад 12,000 разів у реальному і віртуальному світах, підтверджуючи найкращий захист для пасажирів різного віку і зросту.

“ Створюючи новий автомобіль марки Focus , ми прагнемо розробити такий автомобіль, який би прокладав шлях у напрямку технологій і безпеки ,” сказав Гуннар Германн, Директор відділу автомобілів марки C Car . “ Сила, властива для нового автомобіля марки Focus підтверджує структурну стійкість кузова і широкого використання високоміцної сталі.”

П’ятдесят п’ять відсотків каркасу кузова виготовлено з високоміцної сталі, з яких 31% - високоміцна сталь з вмістом бору, на відміну від інших кузовів, створених компанією Ford сьогодні.

Бор застосовується під час виготовлення передніх стійок А і В, порогів і арматурних балок дверей, з метою надання надзвичайно міцної, стійкої до зіткнення пасажирської секції. А високоміцна сталь застосовується у арматурних ободах, вмонтованих у дверні отвори, і у дверні шляхи навантаження, щоб забезпечити захист від бокових ударів.

Новий автомобіль марки Focus оснащений також передньою додатковою рамою шасі, яка роз’єднується під час декількох бокових ударів, запобігаючи деформацію у зоні підлоги під ногами водія пасажирського відділу. Захист секції пішоходів підтримується завдяки «м’якому» дизайну капоту переднього кузову. Крім того, склоочисну систему вітрового скла у новому автомобілі марки Ford було переміщено задля подальшого зниження ризиків травмування.

Інтелектуальний захист

Новий автомобіль марки Focus оснащений інтелектуальною системою захисту – системою обмеження, яка містить передні аварійні подушки нового покоління для водія і переднього пасажира, а також бокові аварійні подушки для усих пасажирів, які оснащені повітряними клапанами у зоні плечей, що залишаються відкритими і знижують тиск для пасажирів низького зросту.

Горизонтальна колонка керування зменшує навантаження на голову і грудну клітину, відштовхуючись від водія за високої швидкості під час передніх ударів. Обидва передні сидіння оснащенні надійними пристроями для натягування ременів безпеки, забезпечуючи великий хід відведення, разом з обмежувачами навантаження ременів. Пасажири на задньому сидінні захищені ременями безпеки з кріпленням у трьох точках. У сі моделі мають також мають запасні кріплення для сидіння ISOFIX.

Ще однією перевагою для автомобіля марки Ford є функція блокування дверей від відкриття зовні, яка дозволяє водію активувати у електронному режимі або розблокувати задні замки блокування за допомогою звичайного контрольного вимикача. Замки автоматично відмикаються у випадку аварії.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019