На Женевському автосалоні компанія Ford представила повний модельний ряд Tourneo та оновлений EcoSport
6.03.2013
  • Стратегія компанії Ford в Європі з орієнтацією на прискорений випуск нової продукції набуває нового втілення на Женевському автосалоні, відвідувачам запропоновано найкращий асортимент продукції серед усіх основних конкурентів
  • Завдяки тільки новій продукції в 2013 році товарообіг компанії Ford в Європі збільшиться на 40 відсотків
  • Вперше у світі на Женевському автосалоні дебютує новий Tourneo Courier, завершуючи модельний ряд автомобілів для пасажирських перевезень Tourneo, що з‘являться в Європі у середині 2014 року
  • Услід за новим Kuga, який було презентовано нещодавно, компанія Ford вперше представляє компактний кросовер EcoSport, до якого у найближчому майбутньому приєднається модель Ford Edge наступного покоління
  • У 2013 році 60 відсотків модельного ряду матимуть вбудовану систему голосового керування та інтеграції пристроїв SYNC від компанії Ford, а це вдвічі більше показника 2012 року, який становив 30 відсотків
  • До 2015 року система SYNC компанії Ford пропонуватиметься у кожному новому європейському автомобілі Ford
  • Загальний обсяг виробництва бензинових двигунів EcoBoost протягом 2013-2015 років зросте на 35 відсотків

Цього тижня стратегія компанії Ford, орієнтована на прискорений випуск нової продукції, набула нового втілення в ході Женевського автосалону. Компанія вперше презентувала модель Tourneo Courier та оновлений компактний кросовер EcoSport, що є частиною планів до 2015 року представити в Європі 15 нових автомобілів всесвітнього значення.

З урахуванням нових моделей Fiesta та Kuga, що з‘явились нещодавно, а також майбутніх авто EcoSport, Tourneo Connect, Transit Connect та Transit, компанія Ford тільки в 2013 році збільшить товарообіг в Європі на 40 відсотків.

«Це найенергійніший вихід нової продукції серед усіх, що колись проводило європейське відділення компанії Ford, і ми максимально використовуємо світові переваги нашої стратегії «Єдиний Ford», - розповідає Стівен Оделл, виконавчий віце-президент компанії Ford в Європі, Близькому Сході та Африці. – Ми трансформуємо бізнес в Європі шляхом збільшення інвестицій в продукцію у найскладніші економічні часи».

Новий Tourneo Courier завершує сімейство автомобілів для пасажирських перевезень

Модельний ряд автомобілів Tourneo, створених для сімей та користувачів з активним способом життя, демонструє елегантний та просторий інтер’єр, що забезпечує першокласну гнучкість у використанні та комфорт. Автомобілі обладнані ефективним силовим агрегатом, спрямованим на найкращу у своєму класі паливну економічність, а також найновітнішими інтелектуальними технологіями, включаючи вбудовану систему голосового керування та інтеграції пристроїв SYNC від компанії Ford. 

Стильний та компактний п‘ятимісний Tourneo Courier, що дебютував у Женеві та з‘явиться на ринку у середині 2014 року, пропонує першокласний внутрішній простір та засоби безпеки, розширюючи асортимент Ford для пасажирських перевезень у сегменті малолітражних автомобілів.

Поруч с п‘ятимісним Tourneo Connect у європейському автосалоні дебютував просторий семимісний Grand Tourneo Connect. Модель Tourneo Custom забезпечує максимальну місткість та пристосовність, а також пропонує дев‘ятимісний салон з двома варіантами довжини колісної бази.

Гнучкий та практичний оновлений EcoSport 

Протягом наступних шести років компанія Ford планує продати в Європі один мільйон кросоверів, і цим планам щодо просування продукції дала життя поява оновленого Ford Kuga, що відбулась на початку року.

Кросовер EcoSport, який пізніше у 2013 році приєднається до цієї моделі, забезпечує просторість, сучасний дизайн та інтелектуальні технології. Модель EcoSport пропонує ряд ефективних силових агрегатів, здатних забезпечити найкращу паливну економічність у своєму класі, а саме 1,0-літровий бензиновий двигун 125 PS EcoBoost, що отримав визнання «Міжнародного двигуна року», 1,5-літровий бензиновий двигун 110 PS та 1,5-літровий дизельний двигун 90 PS.

Велика решітка радіатора, короткий капот та скошені передні стійки цього компактного кросовера надають почуття спортивності та сучасності, а розташовані під кутом фари сприяють сучасному вигляду. Очікується, що невеликий ринок кросоверів у Європі зросте на 30 відсотків у 2013 році у порівнянні з минулим роком, а до 2016 року кожний десятий автомобіль Ford серед проданих у цьому регіоні буде саме кросовер.

Крім того, компанія Ford планує показати в Європі Ford Edge наступного покоління – більший позашляховик преміум-класу, що завоював популярність в США та на інших ринках.

З‘єднані за допомогою SYNC

Компанія Ford також прискорить вихід на ринок своєї системи SYNC, що вперше з‘явилась в Європі у минулому році в новій моделі B-MAX. У 2012 році вона пропонувалась у 30 відсотках автомобілів компанії.

В 2013 році ця цифра подвоїться до 60 відсотків, через те що технологія стала доступною у нових моделях Fiesta та Kuga, а пізніше у цьому році вона буда встановлена у нових моделях Transit Connect, Tourneo Connect та Transit. 19 автомобілів Ford з 21, представленого на виставці в Женеві, з‘єднані системою SYNC.

Крім того, компанія Ford презентувала систему SYNC з функцією невідкладної допомоги, що безпосередньо зв‘язує пасажирів автомобіля з операторами місцевих аварійних служб у випадку надзвичайної ситуації. До того ж фахівці компанії заявили, що EcoSport стане одним з перших автомобілів Ford, обладнаних програмним продуктом SYNC AppLink, що дає можливість голосового керування програмами смартфону з місця водія. Компанія Ford є першим автовиробником, що напряму налагодив співпрацю з провідним оператором потокового музичного мовлення «Spotify» з метою інтеграції послуги в автомобілі.

До 2015 року в кожному новому автомобілі Ford, проданому в Європі, пропонуватиметься система SYNC.

На енергії двигунів EcoBoost

Малий, але потужний 1,0-літровий бензиновий двигун EcoBoost компанії Ford був представлений у 2012 році в моделі Focus, і на даний час його виробництво розширилось з метою охоплення нових автомобілів B-MAX та Fiesta, C-MAX та Grand C-MAX. За очікуванням фахівців компанії в 2013 році серед цих моделей кожне четверте авто продаватиметься з 1,0-літровим двигуном EcoBoost.

Титулована технологія EcoBoost компанії Ford поєднує безпосереднє уприскування палива, турбонаддув та регульовані фази газорозподілу, завдяки чому зменшений у розмірах двигун скорочує споживання палива до 20 відсотків у порівнянні з більшими агрегатами, забезпечуючи у той же час більшу продуктивність.

1,0-літровий EcoBoost найменший з цього сімейства двигунів компанії Ford з представлених на європейському ринку, яке також включає 1,6- та 2,0-літрові чотирьохциліндрові версії. Протягом 2013-2015 років європейське відділення компанії Ford збільшить загальний обсяг виробництва бензинових двигунів EcoBoost на 35 відсотків. Через п‘ять років більше 50 відсотків бензинових двигунів компанії Ford на європейському ринку обладнуватимуться турбонаддувом.

Загалом 19 автомобілів Ford з виставлених в Женеві приводяться у рух двигуном EcoBoost. Пізніше у цьому році компанія представить свій перший електричний легковий автомобіль з нульовими викидами Focus Electric, модельний ряд якого у майбутньому відповідатиме асортименту гібридних моделей.

«Розширюючи поставки автомобілів, що обладнані найновішими економічними силовими агрегатами та надають водієві можливість залишатись в повній мірі на зв‘язку під час руху, компанія Ford надає саме те, чого бажають користувачі», - впевнений Барб Самарджич, віце-президент європейського відділення компанії Ford з питань розробки нових продуктів.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019