Моделі Ford другий рік поспіль оголошено лідерами за надійністю у «Звіті про вживані автомобілі».
4.03.2012
  • Ford Fiesta, S - MAX і Galaxy знову отримують нагороди як надійні вживані автомобілі
  • Перша перемога Ford Kuga у цьому рейтингу завершує тріумф
  • Нагороди «Звіт про вживані автомобілі» – від авторитетної німецької організації, що займається дослідженням безпеки автомобілів – присуджено за результатами понад 15 мільйонів інспекцій автомобілів

КЕЛЬН, Німеччина, 17 січня 2012 р. – Чотири моделі Ford дістали вищі нагороди за надійність, і три з них роблять це вже другий рік поспіль.

Нагороди свідчать про те, що Fiesta, S - MAX, Galaxy і Kuga продемонстрували кращі показники кількості та серйозності виявлених несправностей порівняно зі своїми суперниками.

Нагороди за результатами «Звіт про вживані автомобілі» були опубліковані авторитетною німецькою випробувально-сертифікаційною організацією DEKRA. Ця фірма, що має серйозну репутацію в галузі досліджень з безпеки, зібрала результати у ході 15 мільйонів інспекцій автомобілів, проведених у Німеччині протягом останніх двох років.

Fiesta і Kuga стали переможцями в категоріях легкових автомобілів малого класу та SUV з пробігом менше 50 000 на лічильнику, набравши відповідно 95,3 і 94,7 відсотка за індексом несправностей DEKRA.

S - MAX і Galaxy перемогли у класі міні-венів (MPV) з великим пробігом (діапазон 100 001-150 000 км), набравши 66,1 відсотка за індексом несправностей DEKRA.

Доктор Томас Хохкірхен ( Dr Thomas Hochkirchen ), експерт з питань якості Ford of Europe, заявив, що ці нагороди є результатом постійного процесу вдосконалення, спрямованого на підвищення надійності.

«Покупці автомобілів дуже поважають DEKRA , і ми пишаємося цими нагородами, заслуженими в реальних умовах експлуатації, - сказав він. – Це доводить, що наша якість складання та надійність починають показувати себе на заправній станції і залишаються на гідному рівні впродовж десяток тисяч або навіть сотень тисяч кілометрів». 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019