Mitsubishi Ukrainian Club – 6 років!
24.05.2011

21 травня 2011 відбулися святкові заходи з нагоди 6-го Дня народження Mitsubishi Ukrainian Club, Клубу власників автомобілів Mitsubishi. На даний момент в активі клубу більше 22 000 зареєстрованих учасників і представництва в 19 містах України, об'єднаних клубною культурою «трьох діамантів».

Святкова програма розпочалась з автопробігу клубних автомобілів, екіпірованих прапорами і символікою Mitsubishi Ukrainian Club, і була продовжена одному із заміських клубів. Традиційно грамотами та подарунками були відзначені найактивніші одноклубники, а також переможці внутрішньо клубних популярних конкурсів Miss і Mister Mitsubishi Ukrainian Club, та  його дитячого аналога, «Кращий тюнінг автомобіля», «Усмішка клубу», «Клубна пара» та інших конкурсів. Організатори передбачили відпочинок на будь-який смак: спортивні активності і конкурсна розважальна програма, для переможців яких партнери клубу передбачили приємні подарунки і сюрпризи.


Захід відбувся за підтримки партнерів клубу, зокрема, компанії «Торговий дім - НІКО», офіційного імпортера автомобілів Mitsubishi в Україну, компанії «НІКО-Україна», офіційного дилера автомобілів Mitsubishi в Києві та Київській області, Мережі АЗС Shell в Україні, а також компанії «Сателіт Систем».
"З кожним роком кількість наших учасників зростає, і мені особливо приємно, що в клубі є багато людей, які з нами довгі роки. Потужна і дружна команда, яка давно вийшла за рамки автомобільного руху, є головним активом клубу", - вважає Президент Mitsubishi Ukrainian Club Дмитро Паршуто.

Інформаційна довідка:
Mitsubishi Ukrainian Club - це неофіційний клуб власників автомобілів марки Mitsubishi. Спочатку був створений як клуб власників моделі Mitsubishi Lancer, що відбулося 20 квітня 2005 року, коли був запущений сайт і форум. З часом, в клубі з'явилися і власники інших моделей, що призвело до ухвалення рішення про трансформацію клубу в Клуб власників всіх моделей Mitsubishi Motors.

Основними напрямками діяльності клубу є:

  • Об'єднання людей навколо бренду Mitsubishi Motors;
  •  Популяризація автомобілів марки Mitsubishi Motors в Україні;
  • Інформаційне забезпечення учасників клубу;
  •  Консультації в галузі експлуатації та обслуговування автомобілів;
  • Проведення спортивних і розважальних заходів;
  •  Благодійна діяльність;
  •  Спільний відпочинок.
Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021