Mitsubishi Pajero Sport 3.0 за спеціальною ціною 41 500 дол. США + подарунковий пакет більше 15 000 грн.
27.07.2011

Компанія «Торговий дім - НІКО» повідомляє про те, що автомобіль Mitsubishi Pajero Sport з бензиновим двигуном 3.0 л доступний за спеціальною ціною 41 500 дол. США. Кожен покупець отримує в подарунок пакет додаткового обладнання вартістю понад 15 000 грн.

Спеціальна акційна ціна 41 500 дол. США діє на обмежений склад автомобілів Mitsubishi Pajero Sport з 3-літровим бензиновим двигуном V6 (220 к.с.). і автоматичною коробкою передач. Пакет додаткового устаткування включає:

avto- Протиугінний замок CONSTRUCT
- Комплект захистів "Полігон"
- Автосигналізація
- Комплект ворсових килимків
- Піддон багажного відділення
- Набір автомобіліста
- Автомобільний холодильник
- Фаркоп або універсальне кріплення на дах

Mitsubishi Pajero Sport

Трансмісія Super Select 4WD, що дозволяє підключати повний привід на швидкості до 100 км / год, забезпечує Pajero Sport звання справжнього «чесного» позашляховика, а симетричний міжосьовий диференціал дозволяє використовувати повний привід на будь-яких типах дорожнього покриття і на бездоріжжі.

Керованість

За рахунок подовженої бази і повнопривідної трансмісії позашляховик має відмінну курсовою стійкістю, в той же час, радіус розвороту складає всього 5.6 метра - кращий показник для цього класу. П'ятиступінчаста автоматична коробка передач INVECS II в автомобілі підлаштовується під характер водіння, а на складних рельєфах і важкопрохідних дорогах на допомогу водієві прийдуть режим зниженої передачі, блокування центрального і заднього диференціалів. Pajero Sport впевнено долає кут в'їзду в 36 °, бічний нахил - 45 ° і брід до 60 см глибиною.

Безпека
Уpajero Mitsubishi Pajero Sport оптимізований гальмівний шлях завдяки збільшенню площі гальмівних дисків. Антиблокувальна система з EBD (електронна система розподілу гальмівних зусиль) дає можливість одночасно з гальмуванням об'їжджати перешкоди, незалежно від того, наскільки завантажений позашляховик.
Водія і пасажирів позашляховика надійно захищають:
• ремені безпеки з інерційними котушками і преднатяжителями;
• травмобезопасная рульова колонка;
• захисні бруси дверей, що поглинають енергію бічних ударів;
• жорсткий каркас кузова з надміцної сталі, створений за технологією RISE;
• спрацьовують у 2 етапи подушки безпеки.

Комфорт

Pajero Sport c просторим і зручним салоном робить поїздку комфортною і для водія, і для пасажирів. Висока посадка за кермом автомобіля і широке вітрове скло забезпечують відмінний огляд. Електрорегульовані водійське сидіння дає можливість навіть людині високого зросту розташуватися з комфортом. Контрастні, добре читаються шкали приладів, рукоятка КПП розташовані в безпосередній близькості від рульового колеса на звичних місцях. Незважаючи на те, що задні сидіння досить високі, рельєф стелі залишає багато місця над головою пасажирів.

pjПозашляховик Pajero Sport - відмінний вибір для людей, що ведуть активний спосіб життя, автомобіль з чудовою динамікою. Передові системи безпеки, місткість і відмінна прохідність відповідають вимогам цінителів справжніх позашляховиків.

Більш детальну інформацію про спеціальною ціною Mitsubishi Pajero Sport з 3-літровим двигуном можна дізнатися в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україну http://mitsubishi-motors.com.ua/dealer/.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021