Mitsubishi Pajero Sport та L200 отримали нагороди конкурсу Авто Року 2017 в Україні
7.02.2017

Щорічний конкурс "Автомобіль року в Україні 2017" дійшов до завершення. За його підсумками одразу 2 автомобілі Mitsubishi отримали перемогу в своїх номінаціях – Mitsubishi Pajero Sport став кращим у категорії "Середньорозмірний кросовер", а Mitsubishi L200 став пікапом року. 

"Авто року" – найпрестижніший конкурс серед автомобільних брендів в Україні. Він тривав майже 2 місяці і складався з 2-х етапів: голосування громадського журі шляхом заповнення анкет з друкованої та онлайн-версії журналу, і вибору експертного журналістського журі, яке, в тому числі, проводило спеціальний тест-драйв всіх номінантів. 

Mitsubishi Pajero Sport зумів випередити багатьох іменитих конкурентів і став кращим «Середньорозмірним кросовером» року. Завдяки своїй рамній конструкції, великому кліренсу, підвищеній прохідності та стійкості цей автомобіль якісно відрізняється першокласними позашляховими характеристиками. Модель була презентована у липні 2016 року, а вже до кінця року стала лідером продажів у своєму сегменті.

П'яте покоління Mitsubishi L200 було представлене в Україні у травні 2016 року. Цей автомобіль продовжує світовий успіх продажів і є однією з найбільш затребуваних моделей у своєму класі. На конкурсі модель Mitsubishi L200 виявилася поза конкуренцією і отримала заслужену нагороду в категорії «Пікап року».

Обидва автомобілі є першокласними позашляховиками, які себе впевнено почувають як в міському оточенні, так і на бездоріжжі. Ці та інші характеристики автомобілів Mitsubishi по заслугах оцінили як поціновувачі бренду, так і автомобільні журналісти-професіонали, що й стало вирішальним для визначення кращих автомобілів року.


Повернутися до списку

Інші новини

15.06.2021
27.04.2021
27.04.2021