Mitsubishi Outlander XL: ціна від 26 900 дол. США!
31.03.2011

Компанія «Торговий дім - НІКО» повідомляє про те, що в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діють ще більш привабливі ціни на автомобілі Mitsubishi Outlander XL - від 26 900 дол. США. Нагадаємо, що оновлення Outlander XL включають в себе наявність економічного 2-літрового двигуна, новий дизайн передньої частини автомобіля і якісні зміни в обробці салону.

В офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україніпропонується в семи комплектаціях:
• з економічним 2-літровим двигуном (потужністю 147 л с) і можливістю вибору як моноприводом, так і повного приводу;
• з двигуном об'ємом 2.4 л (потужністю 170 л с) і повним приводом.
Outlander XL


Продажі оновленого Mitsubishi Outlander XL стартували в Україну в липні 2010-го року. Компанія «Торговий дім - НІКО» реалізувала вже більше 800 автомобілів. Нові комплектації з економічним 2-літровим
двигуном і можливістю вибору моноприводом швидко знайшли своїх шанувальників (за підсумками чотирьох місяців 2011-го року на двигун 2.0 припадає третина продажів Mitsubishi Outlander XL). Покупцям припали до душі зміни в передній частині автомобіля і нові елементи обробки салону. Також один з лідерів класу середньорозмірних позашляховиків відрізняється від конкурентів рядом переваг: можливістю ручного режиму вибору типу приводу, містким багажним відділенням об'ємом 882 л, а при складених задніх сидіннях багажник збільшується в 2 рази - до 1691 л (!). Дорожній просвіт Mitsubishi Outlander XL становить 21,5 см.

Одна з найважливіших складових успіху Outlander XL на українському ринку - спортивний і динамічний дизайн. Зовнішність оновленого автомобіля став ще стрімкіше і виразно завдяки фірмовій решітці радіатора Jet Fighter і оптичним елементам сімейства Lancer. Крім цього, Outlander XL отримав нове оформлення бампера. У максимальній комплектації автомобіль оснащується повторювачами покажчиків поворотів, вбудовані в дзеркала заднього виду. Як і раніше, кожен елемент дизайну Outlander XL - втілення індивідуальності та завершеності.

Просторий і стильний салон тепер більш вишуканий в деталях: оброблена шкірою частина панелі приладів і шкіряні вставки в обробці дверей покликані підкреслити елегантність інтер'єрів (доступні в деяких комплектаціях). Також Outlander XL отримав новий кольоровий багатофункціональний рідкокристалічний дисплей і регулятор яскравості підсвічування приладів (8 градацій яскравості).

Повернутися до списку

Інші новини

06.02.2020
28.09.2019
20.03.2019