Mitsubishi - надійно! Перевірено кращими охоронцями
21.07.2011

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, виступила Генеральним партнером VII міжнародного турніру Ліги професійних охоронців (IPBL), який завершився 17 липня в м. Києві.
Компанія надала 3 автомобілі Mitsubishi Lancer X для одного з найбільш видовищних конкурсів програми - «екстремальне водіння». Найскладніші автомобільні маневри і трюки (об'їзд перешкод на швидкості заднім ходом, поліцейський розворот і т.д.) виконувалися на звичайних «цивільних» авто. Даний факт - підтвердження надійності, безпеки і відмінних технічних характеристик автомобілів Mitsubishi. Після багаторазових інтенсивних тренувань і змагань, проведених на автомобілі Mitsubishi Lancer X, не виявлено жодних збоїв в роботі коробки передач або яких-небудь пошкоджень ходової частини авто. Перше місце за підсумками VII міжнародного турніру Ліги професійних охоронців посіла команда Служби Безпеки Президента України.

Автомобілі Mitsubishi Lancer X вже не перший раз беруть участь у змаганнях охоронців. Нагадаємо, що восени минулого року компанія «Торговий дім - НІКО» виступила Генеральним партнером першого Чемпіонату світу серед охоронців, який проходив у м. Ялта.

Повернутися до списку

Інші новини

06.02.2020
28.09.2019
20.03.2019