Mitsubishi Motors отримав нагороду Бренд року в Українi!
25.11.2011

24 листопада 2011 відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Бренд року». Mitsubishi Motors отримав звання бренд року в номінації «Бездоганна якість» вже в четвертий раз у своїй історії присутності на ринку України.
Для бренду Mitsubishi Motors і компанії «Торговий дім - НІКО», яка є офіційним представником легендарного японського виробника в Україну, звання «Бренд року» з одного боку величезна честь, надана клієнтами, з іншого - велика відповідальність. Адже за час присутності на автомобільному ринку України через офіційну дилерську мережу Mitsubishi Motors було продано більше 120 тисяч автомобілів. Ми відчуваємо відповідальність за кожного нашого клієнта і прагнемо відповідати їх високим очікуванням. Стратегія розвитку бренду Mitsubishi Motors для нас незмінна і направлена ??на якість обслуговування наших клієнтів. Свідчення цього - наявність концептуальних дилерських центрів Mitsubishi Motors вже в 20 областях України. На даний момент дилерська мережа в Україні налічує 35 дилерів (44 точки продажів).
На сьогоднішній день модельний ряд Mitsubishi Motors в Україні складається з седана С-класу Lancer X і п'яти представників сегменту SUV: ASX, Outlander XL, Pajero Sport, L200, Pajero Wagon. За результатами 10-ти місяців продажів в поточному році Mitsubishi Motors є лідером SUV-сегмента з часткою 11,5%.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021