Liberty Communications створила сайт для мультибрендовой групи «Автопарк»
4.08.2011

Креативне агентство Liberty Communications розробило сайт для мультибрендового автомобільного комплексу «Автопарк» , що об'єднує офіційних дилерів таких брендів як Volvo, Mazda, Ford, Mitsubishi.                

 Перед агентством було поставлено завдання створити ресурс, який представить компанії входять до групи «Автопарк» на одному майданчику.                

Агентство Liberty Communications розробило дизайн, структуру і функціональні характеристики веб-сайту. На сайті була впроваджена зручна архітектура, яка забезпечує лаконічну навігацію завдяки сучасним технічним можливостям.                

До структури нового сайту «Автопарк» увійшли такі розділи: головна сторінка, список автосалонів, новини, акції, контакти, а також можливість он-лайн запису на тест-драйв. Завдяки такій функції всі бажаючі можуть швидко і легко записатися на тест-драйв, вибравши марку цікавить автомобіля і зручний час відвідування автосалону.                

Розробка сайту проходила за підтримки агентства Slash Communications - партнера компанії «Автопарк» по он-лайн комунікацій. Slash Communications розробили концепцію веб-сайту, провели тендер на вибір підрядника для його реалізації, провели фотосесію, а також підготували тексти для сайту http://www.avtopark-rivne.com.ua , а Liberty Communications провела роботу по створенню дизайну, програмування, верстки, підготовки та розміщення контенту.               

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019