Купуй оригінальне вигідно: знижка на колісні диски Mitsubishi Motors
5.05.2020
Компанія "Альтра Авто", офіційний дилер Mitsubishi Motors в Рівненській області, надає знижку до 36%* на високоякісні оригінальні колісні диски, які ідеально доповнюють дизайн кожного автомобіля Mitsubishi.

Колісні диски – аксесуари, які роблять зовнішній вигляд автомобіля більш вишуканим та стильним. Використовуючи оригінальні колісні диски Mitsubishi Motors, ви отримуєте якісну продукцію, повністю протестовану відповідно до стандартів Mitsubishi Motors, яка відмінно справляється зі своїми функціями.

Правильно підібрані колісні диски підвищують безпеку на дорозі, покращують плавність ходу автомобіля, позитивно впливають на витрату пального та знижують знос деталей підвіски. Вдала геометрія та балансування дисків допомагають мінімізувати неприємні вібрації під час руху.

Переваги оригінальних дисків Mitsubishi Motors

  • Однією з головних причин придбання оригінальних дисків Mitsubishi Motors – є якість, яка підтверджена суворими випробуваннями Mitsubishi Motors Corporation. Всі диски виготовлені з високоякісного сплаву алюмінію або сталі, а покриття дисків запобігає утворенню корозії.

  • Кожен новий оригінальний диск Mitsubishi Motors має гарантію 2 роки без обмеження по пробігу (з дати встановлення його на автомобіль).

  • Ширина, розмір та вага дисків перевіряються та затверджені корпорацією Mitsubishi Motors, тому їх встановлення не буде мати негативного впливу на керованість.

  • Для оригінальних дисків Mitsubishi Motors наявні оригінальні колісні гайки з секретом.

  • Максимальна вантажопідйомність затверджена та контролюється корпорацією Mitsubishi Motors.

  • Встановлення оригінальних дисків Mitsubishi Motors на автомобіль забезпечується без використання центрувального кільця.

  • Всі оригінальні легкосплавні диски Mitsubishi Motors можуть бути укомплектовані відповідними центральними, брендованими ковпачками Mitsubishi Motors.

  • Оригінальні колісні диски Mitsubishi Motors на автомобілі відповідають вимогам WVTA1 або KBA2.

  • Конструкція оригінальних дисків Mitsubishi передбачає встановлення датчиків системи TPMS3.

Оригінальні аксесуари Mitsubishi Motors - гарантія якості та відповідності конкретній моделі. Тривалий термін експлуатації та вигідні пропозиції є переконливими аргументами обирати оригінальне.

Завантажити каталог Оригінальних дисків Mitsubishi Motors

За детальною інформацією звертайтесь до офіційного дилера Mitsubishi Motors "Альтра Авто", м. Рівне, вул. Київська, 101а. Тел.: (0362)642056, (050)6737607.

http://mitsubishi-altraauto.com.ua

* Знижка вказана на 01.04.2020. Інформацію про повний перелік дисків на які діє знижка та умови гарантії Ви можете отримати у консультанта відділу продажу запчастин та аксесуарів або знайти на www.mitsubishi-motors.com.ua/ua/. Пропозиція в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС).

1 WVTA - схвалення типу автомобільних транспортних засобів

2 KBA - федеральне управління транспортом Німеччини

3 TPMS - система контролю тиску в шинах

Повернутися до списку

Інші акції

05.01.2022
02.11.2021
08.09.2021