Концерн BMW Group знову визнаний найстійкішою автомобільною компанією!
21.06.2012

Концерн BMW Group знову визнаний найстійкішою автомобільною компанією

BMW Group удостоївся одразу двох нагород престижної премії компанії SAM Group, що присуджується за найкращі досягнення в сфері сталого розвитку бізнесу. Концерн отримав «Золотий статус» і звання «Лідера в автомобільному секторі», показавши тим самим найкращий результат серед автовиробників. Церемонія нагородження проходила в Німеччині, в Музеї зв'язку в Берліні. 

Компанія SAM Group, головний офіс якої знаходиться в Цюріху, - агентство з визначення рейтингу сталого розвитку, засноване в 1995 р. Кожен рік SAM Group аналізує більше 2000 компаній в рамках оцінки сталого розвитку організацій.

На церемонії нагородження Майкл Болдінгер (Michael Baldinger), генеральний директор SAM Group, відзначив: «Концерн BMW Group - лідер в області інноваційного управління, який демонструє чітку прихильність зниження негативного впливу на навколишнє середовище на всіх етапах ланцюжка створення вартості».

Нагороду SAM Group прийняв Харальд Крюгер (Harald Krüger), член ради директорів BMW AG, прокоментувавши подію: «Успіх концерну BMW Group завжди грунтувався на високому рівні відповідальності і чіткому баченні довгострокової перспективи на всіх етапах ланцюжка створення вартості. Ми щасливі отримати визнання компанії SAM Group. Це нагорода за щоденну працю 100 000 наших співробітників по всьому світу ». 

Сталий розвиток є невід'ємною частиною корпоративної стратегії BMW Group. У 1973 році концерн першим серед автомобільних компаній ввів посаду фахівця із захисту навколишнього середовища. З тих пір компанія постійно розвиває і покращує свою стратегію в галузі сталого розвитку.

У 2011 році концерн BMW Group також отримав кілька престижних нагород за відповідність принципам сталого розвитку. BMW Group в сьомий раз поспіль визнали лідером у категорії сталий розвиток в автомобільному секторі згідно рейтингу Доу-Джонса. Протягом останніх 10 років концерн щорічно потрапляв в індекс FTSE4Good, один з найважливіших рейтингів для компаній, орієнтованих на стійке управління. У 2011 році BMW Group став лідером серед світових автовиробників в рейтингу CDP Global 500.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018