Концерн BMW Group удостоєний численних нагород у конкурсі автомобільних брендів Automotive Brand Contest 2012
7.08.2012

Мюнхен. На Automotive Brand Contest - престижному міжнародному змаганні в області автомобільного дизайну - Рада дизайнерів Німеччини присудила проектам концерну BMW Group в цілому 48 призів. Підрозділ BMW Group Design був у числі переможців 11 разів. Більше за всіх нагород отримав BMW i8, в тому числі в наступних категоріях - «Інновація року», «Зовнішній вигляд» і «Салон».

У категорії «Зовнішній вигляд» (Exterior) нагородами були відзначені:

BMW i8 Concept SpyderBMW 6 Gran CoupeMINI RoadsterBMW S 1000 RRHusqvarna Nuda 900 R

У категорії «Салон» (Interior) переможцями стали:

BMW i8 Concept SpyderBMW 6 Gran CoupeMINI RoadsterBMW 3 серії Седан

Перше місце в категорії «Заходи» (Events) експертна рада присудила проекту BMW Design Studio Live, а арт-інсталяція COLOUR ONE для MINI була відзначена особливим званням «Кращою з кращих» (Best of Best). Підрозділ дизайну BMW Group також удостоївся нагород в категоріях «Дизайнерська група року» та «Іміджевий фільм» за фільм про BMW Zagato Coupe.

Така кількість нагород, отриманих від Ради дизайнерів Німеччини, підтверджує виняткову якість продукції та високий рівень реалізації проектів концерну BMW Group. Формальна церемонія нагородження пройде на вечірці Automotive Designers 'Night 27 вересня під час паризького автосалону Mondial de l'Automobile 2012.

У цьому році Рада дизайнерів Німеччини вдруге відзначає видатні зразки дизайну продукції і реклами, привертаючи увагу до значущості брендів і їх візуальної ідентичності в автомобільній галузі. Особливе значення приділяється повноті і одноманітності вираження брендового стилю в продукції і рекламних кампаніях будь-якого типу. У незалежне експертне журі входять представники засобів масової інформації, дизайнерських і маркетингових підрозділів, а також вищих навчальних закладів. Журі оцінює представлені роботи в 12 категоріях, від зовнішнього вигляду і дизайну салону до фірмового стилю і рекламних кампаній. Також присуджуються нагороди в чотирьох особливих категоріях. Призери автоматично номінуються на премію Федеративної Республіки Німеччина за досягнення в галузі дизайну, також присуджується Радою дизайнерів Німеччини.

Дизайн BMW i 8 Concept являє собою ідеальне поєднання технологій та естетики. Характерні форми і лінії заниженого силуету кузова створюють відчуття стрімкості і могутності, яке підкреслюють великі вікна і яскраво виражені аеродинамічні елементи, що дозволяють в деталях оцінити полегшену конструкцію цього концептуального автомобіля, що забезпечує максимальну економічність. Атлетичний характер моделі також знайшов втілення в орієнтованому на водія ультрасучасному дизайні салону, в оформленні якого використано матеріали, отримані з поновлюваних джерел.

Спортивний, емоційний і незвичайний дизайн BMW i 8 Concept Spyder відображає унікальні якості двомісного кабріолета, роблячи яскравий акцент на легкості, динамічності та економічності. Поєднання продуманих легкосплавних елементів конструкції і сучасної гібридної технології двигуна дозволяє BMW i8 Concept Spyder демонструвати технічні характеристики цього спортивного автомобіля, забезпечуючи економічність на рівні компактних моделей. Спортивність і динамічність зовнішнього вигляду досягаються за рахунок великих кузовних панелей, низької посадки і численних аеродинамічних елементів, таких як панелі для перенаправлення повітря.

BMW 6 Gran Coupe поєднує розкіш і лиск з елегантністю і динамізмом класичного BMW Купе - комбінація, яка створює абсолютно унікальний, дивовижний образ. Завдяки присадкуватим пропорціям, незвичайним для чотиридверних моделей, автомобіль виглядає одночасно спортивно і шикарно. Завдяки низькому кузову з дахом, що плавно опускаэться до задньої частини, характерною для купе, BMW 6 серії Гран Купе являє собою чисте втілення естетики BMW. Дизайн салону, в якому передні і задні сидіння гармонійно пов'язані між собою, - приклад ідеального поєднання елегантності і динамічності. А елементи декору і плавно-тугі, накладені один на одного поверхні, підкреслюють вишуканість BMW 6 Gran Coupe.тряних потоків, спойлери, пристосування AirCurtains і повітряні заслінки.

BMW 3 серії Седан - самий продаваний автомобіль преміум-класу в світі. Шосте покоління цієї моделі задає нові стандарти щодо спортивної потужності, елегантності і комфорту. У новому спортивному седані цієї моделі, що має славну історію, втілені традиційні для бренду відмітні риси дизайну, нова інтерпретація яких продовжує гармонійну еволюцію фірмового стилю. Нова модель BMW 3 серії отримала оновлену передню частину з плоскими фарами, витягнутими до фірмової решітки радіатора і підкреслюють динамічність і вишуканість дизайну.
BMW Zagato Coupe-улюблене дітище двох ентузіастів автомобілебудування: BMW очима італійського кузовного ательє Zagato. Емоційний дизайн цього купе в кращих традиціях Zagato вдало поєднує відмінні риси стилю обох компаній. Скульптурні обриси і вражаюче розподіл мас, традиційні для Zagato, формують самобутній, миттєво впізнаваний образ BMW Zagato Coupé. З іншого боку, в способі обробки поверхні кузова виразно відчувається вплив BMW.

MINI Roadster - елегантний компактний автомобіль з заводним характером для вибаливих клієнтів, які цінують цікавий дизайн, високу якість збірки, потужність двигуна і точну настройку підвіски. Компактний родстер, виконаний в типовому стилі MINI, має яскраві спортивні якості, але в той же час прекрасно підходить для захоплюючих поїздок по місту зі складеним дахом. Захисні дуги і рама лобового скла з нержавіючої сталі з м'якою оббивкою є невід'ємними елементами вишуканого дизайну і виконує захисні функції, забезпечуючи безпеку водія і пасажира.
На честь проведення виставки Salone del Mobile 2012 MINI представила інсталяцію COLOUR ONE для MINI, створену широко відомим дизайнерським дуетом Scholten & Baijings. У цій роботі голландські художники досліджували дизайн MINI One, аналізуючи все, з чого він складається, аж до найдрібніших деталей, і препаруючи таким чином сам процес дизайну. Результат - несподівана і надихаюча інсталяція, яка через традиційну для Scholten & Baijings гру матеріалів і забарвлень висловлює новий погляд на автомобільний дизайн і змушує переглянути встановлені правила в цій галузі.

Відвідувачі Munich Creative Business Week 2012 - тижневої програми виставок та панельних дискусій, присвячених дизайну, - мали можливість ознайомитися з витоками зародження унікального стилю BMW на експозиції BMW Design Studio Live у виставковому залі BMW Lenbachplatz. У рамках експозиції, присвяченої новій моделі BMW 3 серії, давалася цікава інформація про процедуру розробки дизайну. Найбільш яскравою подією стала демонстрація роботи дизайнерів концерну BMW Group, на очах у відвідувачів створювали глиняну модель автомобіля в масштабі 1:1 з паралельним екскурсом в захоплюючий світ дизайну BMW.

Новий мотоцикл BMW S 1000 RR відрізняють не тільки технологічні вдосконалення, що торкнулися двигуна, підвіски та кокпіту. Його дизайн також зазнав кардинальних змін. Модель отримала більш струнку хвостову частину, нове асиметричне розташування бічних панелей і радіаторні грати з боків кришки повітряного короба. Однією з яскравих нових особливостей стали два невеликих крила, розташованих на верхній поверхні панелей для поліпшення аеродинамічних характеристик.

Свіжий і жвавий, мотоцикл Husqvarna Nuda 900 R буквально випромінює відчуття маневреності та спортивного динамізму. Це перший мотоцикл, в якому зійшлися воєдино традиційне для BMW інженерна майстерність і італійська вишуканість. Модель виконана в мінімалістичному ключі, тут кожен елемент вносить свій внесок у створення атлетичного, натягнутого, як струна, контура. Ця ж візуальна мова поширюється і на аеродинамічну конструкцію хвостової частини, що додає моделі схожість з гоночним мотоциклом.

В минулому році підрозділ дизайну BMW Group було відзначено нагородами конкурсу Automotive Brand Contest за світлову інсталяцію SESTOSENSO, а також моделі BMW 328 Hommage і BMW 6 Coupe.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018