Компанія «Альтра – Авто», посіла перше місце за підсумками рейтингу «Найкраще обслуговування»!
25.04.2012

Раді повідомити вас, що офіційний дилер Mitsubishi Motors у Рівненській області - компанія  «Альтра – Авто», за підсумками рейтингу «Найкраще обслуговування» за перший квартал, посіла перше місце!

Переможець визначався за індексом задоволеності клієнтів.

Індекс задоволеності клієнтів необхідний для того, щоб допомогти краще зрозуміти, наскільки клієнти задоволені після-продажним обслуговуванням на сертифікованих дилерських СТО Mitsubishi. Конкуренція на ринку автомобілів росте з кожним роком, а з нею зростають і очікування клієнтів від якості після-продажного обслуговування.

Тому завдання дилерів полягає в тому, щоб гарантувати, що кожен клієнт, що звернувся в будь-який з дилерських центрів Mitsubishi, отримає обслуговування, якість якого буде перевершувати за рівнем обслуговування імпортерів інших марок автомобілів. Центри повинні прагнути покращувати і вдосконалювати рівень якості обслуговування, для того, щоб кожен Клієнт міг отримати те обслуговування, на яке він розраховує.


Індекс вимірюється за такими критеріями як:

  • Підготовка до обслуговування в центрі;
  • Враження від авторизованого сервісного центру;
  • Враження від контактного персоналу сервісного центру;
  • Сервіс, якість робіт;
  • Пояснення після виконання робіт;
  • Рівень задоволеності всім обслуговуванням;
  • Бажання і надалі обслуговуватись в певному дилерському центрі

Компанія «Альтра – Авто» піклуємося про своїх клієнтів, і в своїй діяльності орієнтується на довіру, взаєморозуміння і тісну співпрацю з покупцями. І тому саме наша компанія здобула перемогу по всім критеріям.

Друге та трете місце у рейтингу зайняли:

ТОВ "Автоцентр-Ужгород" / Ужгород

ПП "Автомир-М" / Сімферополь

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021