Компанія «Валері М» відкриває дилерський центр BMW в місті Рівне
2.12.2011

29 листопада відбулося відкриття офіційного дилера BMW в місті Рівне та Рівненській області - компанії «Валері М».

Технічне оснащення нового дилерського центру BMW відповідає високим стандартам концерну BMW Group. У новій двоповерховій будівлі розташований виставковий зал автомобілів та аксесуарів, департамент продажу оригінальних запасних частин і станція технічного обслуговування BMW. У салоні представлена майже вся лінійка автомобілів марки BMW. Потужності нової сучасної сервісної станції дозволяють щорічно приймати на обслуговування та ремонт понад 1000 автомобілів.

Новий дилерський центр «Валері М» виконаний в строгому та елегантному архітектурному стилі відповідно до корпоративних стандартів BMW Group. «Валері М» здійснює продаж, сервісне, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування автомобілів BMW. Сучасна будівля дилерського центру розташована в зручному місці, на одній з основних магістралей міста за адресою: вулиця Київська 101 а. Загальна площа автосалону становить понад 1200 кв.м. В компанії на даний момент створено 19 робочих місць. 

Марка BMW має дуже багато шанувальників в Україні та займає лідируючі позиції в преміум-сегменті. Найвищий рівень обслуговування клієнтів та створення комфортних умов зроблять процес придбання автомобілів BMW максимально приємним і вигідним. Висококваліфіковані менеджери і консультанти салону допоможуть вибрати автомобіль, нададуть моделі для тест-драйву, а також проведуть консультацію по індивідуальному замовленню автомобіля у виробництво.

Компанія «Валері М» входить до групи автомобільних дилерів «Автопарк», основними напрямками діяльності якої є продаж та обслуговування провідних автомобільних марок: BMW, Volvo, Mazda, Ford і Mitshubishi. Група компаній «Автопарк» працює в автомобільному бізнесі України з 1997 року та  оперує в місті Рівне та Рівненській області.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018