Ford здобуває рекордну кількість нагород у рейтингу "What car? awards"
13.01.2013

БРЕНТВУД (BRENTWOOD), 10 січня 2013 р. – Ford, що є найпопулярнішим автомобільним брендом Великобританії, з небаченим досі результатом у чотири відзнаки став справжнім тріумфатором рейтингу « What Car? Awards 2013».

Тоді, як загальний улюбленець Ford Mondeo вже третій рік поспіль перемагає у категоріях «Кращий сімейний автомобіль» та «Кращий універсал», новий Ford Fiesta та Focus ST також завоювали схвалення What Car?.

Чотири відзнаки Ford стали кращим результатом провідного автомобільного бренду за 25-річну історію проведення рейтингу. На тому ж тижні, на якому Ford став переможцем рейтингу « What Car? Awards 2013», було оголошено актуальні дані про результати продажів, згідно з якими компанія продала на території Великобританії найбільшу кількість автомобілів за останні 36 років, ставши кращим брендом з виробництва комерційних автомобілів за останні 47 років.

Потужний Mondeo

За оцінками авторитетного видання What Car? , Ford Mondeo зберіг за собою титул «Кращого сімейного автомобіля» Великобританії та «Кращого універсала». У черговий раз підтвердивши отримані в минулому та позаминулому роках результати флагманської моделі Ford в обох категоріях, журнал опублікував з цього приводу наступний коментар: « Mondeo це автомобіль, яким надзвичайно приємно керувати завдяки його маневреності та плавності ходу. Він стане гідним вибором як для глави сім'ї, так і для ділової людини, однаково впевнено почуваючись і на звивистих серпантинах, і на магістралях. Ford Mondeo у кузові «універсал» пропонує вдосталь комфортного простору навіть для дуже високих пасажирів, а в його багажнику вистачить місця для усього – від собаки до меблів» .

Легендарний новий Fiesta

Хоча масові продажі нового Ford Fiesta розпочинаються лише цього місяця, видання What Car? вже оголосило його «Кращим суперміні». У Великобританії модель четвертий рік підряд залишається справжнім бестселлером, а його продажі у 2012 році зросли на 12% і склали майже 110 000 автомобілів.

«Якщо якийсь із подібних автомобілів і можна вважати геніальним, то це має бути саме Ford Fiesta, – відзначили з цього приводу в редакції What Car?. – На додачу до фейсліфтингу модель 2013 року отримала значно цікавіші двигуни та покращений рівень безпеки».

Спортивний ST

Доступний у п'ятидверній версії та в кузові «універсал» Ford Focus ST, максимальна швидкість якого становить 246 км/год, став першим серійним авто спортивного типу від Ford. Разом з тим, його 2,0-літровий турбомотор EcoBoost з безпосереднім впорскуванням демонструє взірцеві показники економічності – витрата пального становить 6 л/100 км, а викиди CO2 не перевищують 169 г/км.

Присвоєння нагороди «Найгарячіший хетчбек» редактори What Car? прокоментували наступним чином: «Якщо знадобиться, він може бути швидким і захоплюючим, але з не меншим задоволенням на ньому можна спокійно роз'їжджати містом або статечно пересуватися по автомагістралі».

Чез Хелет (Chas Hallett), головний редактор What Car? : « Ford дійсно заслуговує на усі чотири відзнаки What Car?. Це просто фантастичне досягнення. Дуже приємно бачити, що масовий виробник створює автомобілі, гідні найвищих нагород» .

Марк Овенден (Mark Ovenden), виконавчий директор Ford Britain: «Завдяки значній кількості перемог у рейтингу « What Car? Awards» старт Ford у 2013 році отримав додатковий імпульс енергії. Fiesta, Focus та Mondeo найбільш популярні у лінійці Ford моделі, тому відзначення кожної з них виданням What Car ? свідчить про високу оцінку нашого сучасного модельного ряду» .

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019