Ford здобуває найбільшу кулькість нагород за найкращими в класі автомобілі за рейтингом EURO NCAP 2012.
6.02.2013

ДАНТОН, Англія, 5 лютого 2013 р. – Ford Motor Company отримала три із семи можливих нагород за найкращі в класі автомобілі за рівнем безпеки – більше, ніж будь-який інший виробник. Нагороди було присуджено новим Kuga, Transit Custom і B-MAX.
Новий Kuga було визнано найкращим у сегменті SUV, Transit Custom здобув перемогу в класі комерційних та сімейних фургонів, а B-MAX розділив перше місце з іншою моделлю в категорії компактних MPV.

Euro NCAP – одна з найбільших незалежних авторитетних організацій у галузі автомобільної безпеки. Її нагороди присуджуються автомобілям, що показали високі результати в іспитах на зіткнення та оснащені передовими системами безпеки. У 2012 році новий B-MAX, нова Fiesta, новий Kuga і новий Transit Custom здобули п’ятизірковий (максимальний) рейтинг за новою системою оцінки випробувань на зіткнення Euro NCAP; а Ranger і Focus зберегли свої п’ятизіркові рейтинги, присуджені у 2011 році після переоцінки згідно з жорсткішими вимогами 2012 року.

Новий Kuga набрав 88 відсотків за загальний рівень захисту – абсолютний рекорд для SUV середніх розмірів. Новий Transit Custom набрав 77 відсотків за загальний рівень захисту після того, як він першим у своєму класі здобув п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP. Те саме можна сказати і про новий Tourneo Custom – модель, призначену для пасажиро-вантажних перевезень. Новий B-MAX набрав 83 відсотки за загальний рівень захисту. Ranger – перший і єдиний пікап з п’ятизірковим рейтингом.

Минулого року Ford став першим автомобільним виробником, що зібрав сім різних нагород Euro NCAP Advanced за різноманітні технології Ford, що були впроваджені на низці моделей.

Компанія Ford отримала нагороди Advanced за MyKey на новій Fiesta, за SYNC з Аварійною допомогою на новому B-MAX, новій Fiesta, C-MAX, Focus і новій Kuga, а також за Систему попередження про виїзд на іншу смугу на Transit Custom. Ще раніше Ford були присуджені нагороди Advanced за Активну систему припинення руху в місті на Focus і новому B-MAX, плюс за Контроль уважності водія, Попередження про перешкоду та Систему запобігання виїзду на іншу смугу на Focus.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019