Ford – єдиний автовиробник, що увійшов до рейтингу 50 найбільш іноваційних компаній світу у 2013 році
13.02.2013

У щорічному рейтингу «Найбільш інноваційні компанії» від Fast Company вшановано як визнаних лідерів ринку (зокрема, Apple, Amazon, Google і Target), так і перспективних новачків (наприклад, Square, Fab і Tumblr).

Ford Motor Company – це єдиний автовиробник, включений до списку 2013 року. Компанія Nike посіла перше місце після випуску двох важливих інновацій: FuelBand і технології Flyknit.

Редактори Fast Company підкреслили, як багато зробила компанія Ford, включаючи відкриття лабораторії в Кремнієвій долині в Паоло-Альто (штат Каліфорнія, США) у червні 2012 року, де інженери Ford можуть співпрацювати з найкращими, найблискучішими розумами в галузі високих технологій.

Серед інноваційних технологій, що вже пропонуються в автомобілях Ford, варто згадати відзначену нагородами систему підключення і зв’язку SYNC®, яка дозволяє водіям використовувати сучасні технології мобільного зв’язку за допомогою голосових команд. Завдяки цьому руки водія залишаються на кермі, а очі – на дорозі. Автовиробник пропонує одну з найбагатших у галузі добірок передових систем допомоги водію, включаючи адаптивний круїз-контроль та Систему запобігання виїзду на іншу смугу. Дослідники Ford також розроблюють систему оцінки робочого навантаження на водія, яка має допомогти водіям впоратися з важкими, виснажливим ситуаціями на дорозі. 

Рейтинг «Найбільш інноваційні компанії» - це найважливіший, найбільш значущий проект року редакторів Fast Company. Редактори місяцями збирають та аналізують дані в пошуку кращих з кращих – у різних галузях економіки та різних країнах світу. Основними критеріями відбору є несхожість на інших, з акцентом не просто на більших доходах і прибутках, а на застосуванні прогресивних бізнес-моделей та творчого підходу як основи діяльності компанії. До списку цьогорічних обранців увійшли бренди-гіганти на кшталт Samsung і Coca-Cola, молоді, але динамічні і креативні компанії на кшталт Nasty Gal і Uber, та порушники громадських устоїв на кшталт Coursera і D-Rev.  

Слід відмітити, що в цьогорічний список не увійшли гіганти соціальних мереж Facebook і Twitter. «Жодна з цих компаній не зробила нічого такого інноваційного, що варто було б відзначати, – пояснює журнал у супровідній статті. – Як показує історія нашого рейтингу, з попереднього року в списку залишаються менше третини компаній. У цьому році їх лишилося тільки сім, що свідчить про те, що все більше компаній зі зростаючої кількості країн застосовують інновації задля підвищення конкурентоспроможності, і ставки лише зростають». 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019