Ford розпочинає виробництво нової Fiesta ST
12.02.2013

На своєму заводі в Кельні (Німеччина) компанія Ford запустила у виробництво нову Ford Fiesta ST – першу серійну Fiesta, здатну розганятися від 0 до 100 км/год менш ніж за сім секунд.

Нова Fiesta ST для Європи була розроблена Ford Team RS – європейським підрозділом групи Global Performance Vehicle, що входить до Ford Motor Company. Автомобіль приводиться в рух бензиновим двигуном EcoBoost 1,6 л, який дозволяє розвинути швидкість 100 км/год з нуля за 6,9 секунди і при цьому споживає лише 5,9 л/100 км та забезпечує рівень викиду CO2 138 г/км*. Максимальна швидкість дорівнює 220 км/год.
Фахівці Ford додатково вдосконалили прославлене шасі для міжнародних автомобілів класу B, застосоване у Fiesta ST. Вони оновили рульове керування, підвіску, компоненти гальмової системи, конфігурацію і налаштування. Поліпшений варіант системи Ford Torque Vectoring Control та Електронна система стабілізації з трьома режимами роблять керування автомобілем захоплюючим і безпечним.

Нова заряджена Fiesta ST продовжує низку культових версій Fiesta, яка включає XR2, XR2i, RS1800, RS Turbo та перше покоління ST. Наявність двигуна Ford EcoBoost з подвійним незалежним регулюванням фаз газорозподілу дозволяє досягти швидшого прискорення та вищої максимальної швидкості, ніж у Ford Focus ST170 2002 року випуску.

Оновлена модель для Європи має нову трапецієподібну решітку радіатора з ексклюзивним сітчастим візерунком, що нагадує медовий стільник, та виразний задній дифузор. У висококонтрастному салоні вперше було включено до стандартної комплектації сидіння Recaro.

Нова Fiesta ST також оснащена системою MyKey, що є ексклюзивною розробкою Ford, яка допомагає батькам навчити молодих водіїв керувати автомобілем з дотриманням правил безпеки і без зайвого ризику, та системою Ford SYNC, що забезпечує підключення та зв’язок з іншими системами та пристроями і керує ними за допомогою голосових команд, разом з функцією Аварійна допомога, що встановлює прямий зв’язок між людьми в салоні автомобіля та операторами місцевих аварійних служб у разі аварії.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019