Ford презентує новий покращений, спортивний та ефективний кросовер Kuga, оснащений системою SYNC 3
4.03.2016
  • Новий кросовер Ford Kuga вперше представлений обладнаним інформаційно-розважальною системою SYNC 3, системою паркування між автомобілями без допомоги рук і технологією запобігання зіткненням на низькій швидкості Active City Stop

  • Технологічно вдосконалений Kuga є одним із п'яти цілком оновлених або вдосконалених авто Ford, що зможуть конкурувати у європейському сегменті позашляховиків і кросоверів протягом наступних трьох років

  • Привертає увагу виразний спортивний зовнішній вигляд авто, обладнаного новою трапецеподібною решіткою та новими передніми фарами об'єднаними з світлодіодними ходовими вогнями денного світла. Авто представлене у нових кольорах: сріблястому Guard Grey та мідному Copper Pulse

  • Новий 1,5-літровий дизельний двигун TDCi потужністю 120 к.с. розроблений для забезпечення економічності витрат пального; інтелектуальна система повного приводу Ford Intelligent All Wheel Drive забезпечує краще зчеплення з дорогою, особливо коли вона слизька.

  • Ретельно розроблений інтер'єр забезпечує простіший контроль та покращений комфорт завдяки підігріву керма; система адаптивного головного освітлення Adaptive Front Lighting System призначена для регулювання інтенсивності світла фар відповідно до умов керування

БАРСЕЛОНА, Іспанія, 20 лютого 2016 року – Ford Motor Company представляє нову Kuga, пропонуючи клієнтам одне з найпопулярніших авто в Європі ще більш технологічно вдосконаленим, витонченим, з покращеним спортивним дизайном.

Новий вишуканий Kuga буде оснащений сучасними технологіями та новинками для того, щоб зробити керування простішим, безпечнішим, приємнішим, а також доступнішим. Покращення включатимуть нову інформаційно-розважальну систему Ford SYNC 3, інноваційні технології допомоги водієві, ергономічний та комфортабельний салон, а також новий 1,5-літровий дизельний двигун TDCi потужністю 120 к.с.

Новий Kuga виразного спортивного дизайну буде вперше представлено у Барселоні на Світовому конгресі мобільних технологій. Новий Kuga також буде оснащений технологією перпендикулярного паркування Ford Perpendicular Parking, яка допомагає водіям паркуватися без допомоги рук поряд з іншими авто; удосконаленою версією системи запобігання зіткненням на низькій швидкості Active City Stop; системою адаптивного головного освітлення Ford Adaptive Front Lighting System, призначеною для оптимізації видимості при незадовільному освітленні. Крім того, високоефективні технології включають функцію відкриття багажника без допомоги рук Hands-Free Liftgate й інтелектуальну систему повного приводу Ford Intelligent All Wheel Drive.

«Новий Kuga пропонує найсучасніші новинки та технології, які допоможуть водіям бути на зв'язку, почуватися на дорозі комфортно, безпечно та стильно», — зазначив Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe. «Новий вишуканий дизайн додав Kuga свіжого, сучасного вигляду, а інформаційно-розважальна система SYNC 3 дозволяє водіям почуватися одним цілим зі своїм авто та керувати під'єднаними до системи приладами безперервно, що могло видатися неможливим усього кілька років тому».

У цьому році, після представлення у минулому році покращеного EcoSport, Ford випускає два SUV: Kuga та Edge. Ford покращує свій модельний ряд SUV, що відповідає аналітичним даним IHS про обсяги продажів у галузі, згідно з якими до 2020 року продажі позашляховиків у Європі збільшаться до 27 % від загального продажу авто.

Новий Kuga та Edge серед п'яти цілком оновлених або удосконалених авто Ford, що конкуруватимуть у сегменті позашляховиків і кросоверів протягом наступних трьох років.

Kuga очолив поступ компанії на європейський ринок кросоверів, коли вперше надійшов до продажу у 2008 році. У 2015 році продажі зросли до рекордної цифри — 102 000 авто, що на 19 % більше ніж у 2014 році.* У 2016 році вперше Ford планує продати 200 000 позашляховиків у Європі, що на 30 % більше ніж у 2015 році.

«Ford поставляє до Європи модельний ряд позашляховиків і кросоверів стильного дизайну, динамічних та обладнаних сучасними технологіями, необхідними клієнтам», — зазначив Бакай. «Попит на позашляховики більший ніж будь-коли і тому Ford розширює модельний ряд, щоб мати в асортименті все: від масивних моделей-всюдиходів до спортивних авто, призначених для міського життя».

Інформаційно-розважальна система SYNC 3

Новий Ford Kuga надасть водіям можливість керувати аудіо, навігаційною та кліматичними системами, а також під'єднаним смартфоном кількома простими голосовими командами, використовуючи нову інформаційно-розважальну систему Ford SYNC 3. Ford проаналізував більше 22 000 відгуків та коментарів, зроблених дослідними центрами під час опитувань, щоб бути впевненим, що нова версія системи найкраще відповідає сучасним потребам користувачів.

SYNC 3 працює швидше та відгукується на простіші команди, підтримуючи при цьому п'ять додаткових мов. ** Просто натиснувши кнопку та сказавши «Хочу кави», «Потрібно заправитися» або «Треба припаркуватися», водій дізнається про місцезнаходження найближчого кафе, заправки або автомобільної парковки, може знайти залізничний вокзал, аеропорт чи готель.

Водії Kuga можуть користуватися 8-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи SYNC 3 так само, як вони користуються екранами своїх смартфонів. Новий інтерфейс містить більші та простіші у використанні кнопки та вперше дає можливість використання жестів змахування та зведення/розведення пальців. Користувачі iPhone можуть активізувати Apple CarPlay, а користувачі Android™ — Android Auto™ — це два інтерфейси, розроблені спеціально для цих типів смартфонів. Програмне забезпечення може оновлюватися через Wi-Fі без використання дроту.

Інформаційно-розважальна система SYNC 3 також оснащена додатком SYNC AppLink, що дає змогу водіям за допомогою голосових команд керувати додатками смартфонів зі свого місця. Серед цих додатків вперше присутні такі якMyBoxMan, HearMeOut, AccuWeather, Cadena Ser та Los 40 Principales.

«Якщо ви прагнете отримати свій ранковий капучино по дорозі на роботу чи намагаєтеся окупити поїздку шляхом доставки пакунка, інформаційно-розважальна система SYNC 3 реалізує вашу потребу залишатися на зв'язку під час подорожі новими інноваційними методами», — зауважив Крістоф Келлервессел (Christof Kellerwessel), головний інженер з електронних та електротехнічних систем компанії Ford of Europe. «Розроблена, щоб доповнювати сучасні смартфони, оснащена інтуїтивно зрозумілим 8-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважальна система SYNC 3 краще розуміє живу мову, швидше працює та має простий графічний інтерфейс».

Сучасні технології, які полегшують паркування

Новий Ford Kuga зробить керування та паркування простішим завдяки використанню сучасних технологій Ford допомоги водієві . Нова технологіяперпендикулярного паркування Perpendicular Parking розширює функції напівавтономної системи активної допомоги при паркуванні Active Park Assist , що отримала у минулому році позитивну оцінку більше половини власників Kuga. Використовуючи додаткові ультразвукові датчики, технологія перпендикулярного паркування Perpendicular Parking за натиском однієї кнопки визначає місця для паркування паралельно з іншими автомобілями або вздовж дороги та спрямовує транспортний засіб на обране місце під час того, як водій контролює гальма та газ.

Додаткові датчики також задіюють технології, які допомагають водіям Kuga при виїзді з місць пакування.

  • Система Cross Traffic Alert попереджає водія під час виїзду з місця паркування заднім ходом, про транспортні засоби, які незабаром проїдуть позаду авто. Використовуючи радар, що має радіус дії до 40 метрів (131 фут), система видає три попереджувальні сигнали при виявленні транспортного засобу, що наближається з будь-якого боку.

  • Система Park-Out Assist допомагає водіям виїхати з місця паралельного паркування авто. Після того, як водій обирає сторону повороту, система сама кермує авто для виїзду, в той час як водій контролює гальма та газ.

У новому Ford Kuga встановлено розширену версію системи запобігання зіткненням на низькій швидкості Active City Stop, яка тепер спрацьовує за швидкості до 50 км/год (31 миль/год), тоді як попередня версія спрацьовувала за швидкості 30 км/год (19 миль/год). Система запобігання зіткненням на низькій швидкості Active City Stop використовує датчики, розташовані в передній частині авто, для відстеження нерухомих об'єктів попереду на дорозі та вмикає гальма, якщо авто наближається до перешкоди занадто швидко. Якщо водій не реагує, то система зменшує крутний момент двигуна й автоматично вмикає гальма для зменшення сили зіткнення або повного уникнення його.

Технологія Ford останнього покоління MyKey дозволить новим власникам Kuga (зазвичай молодим водіям) запрограмувати ключ, який може заблокувати всі вхідні телефонні дзвінки; обмежити максимальну швидкість; запобігти деактивації систем допомоги водієві та функцій безпеки; зменшити максимальний рівень звуку аудіосистеми та зовсім вимкнути її, якщо водій та пасажири не пристебнули паски безпеки. Розширена версія технології MyKey пропонує більший вибір функцій обмеження та контролю швидкості.

Стильний Kuga

Новий Kuga має виразний спортивний вигляд відповідно до останніх дизайнерських рішень Ford. Такий дизайн є також спільним для компактного позашляховика EcoSport та цілком оновленого великогабаритного позашляховика Edge. Велика верхня решітка трапецеподібної форми та менша нижня решітка, обрамлена з боків новими блискучими передніми фарами, об'єднаними зі світлодіодними ходовими вогнями денного світла, а також протитуманними фарами.

Нова форма задніх фар доповнює спортивний вигляд авто. Буде доступним новий вибір дизайну 17-ти, 18-ти чи 19-ти дюймових легкосплавних дисків коліс, а також різні види їх покриття, в тому числі покриття Luster Nickel. Авто цієї лінійки будуть представлені в двох нових кольорах: сріблястому Guard Grey та мідному Copper Pulse. Висувний фаркоп із механічним приводом, якщо ним не користуються, автоматично ховається під задній бампер, не жертвуючи спортивним виглядом авто.

Новий ретельно розроблений салон Kuga створено ергономічнішим, стильнішим і комфортабельнішим для пасажирів.

Контрольні панелі на кермі та для управління системою кондиціювання стали більш інтуїтивно зрозумілими й обладнані меншою кількістю помітніших кнопок і вимикачів, що полегшує керування. Для більшого комфорту в холодну погоду кермо підігрівається. Новий Kuga буде також оснащено системою автоматичного пелюсткового перемикання передач paddle-shift controls, що дозволить водіям перемикати передачі, не знімаючи рук з керма.

Нове корисне оснащення робить Kuga ще зручнішим для власника; електричними паркувальними гальмами легко керувати, на центральній консолі більше вільного місця, індикатори закриття дверей повідомлять водія, якщо двері не закриті.

У новому Kuga також присутняфункція відкриття багажника Hands-Free Liftgate , яка дозволяє відкрити чи закрити багажник легким ударом по нижній частині заднього бампера. Минулого року ця технологія була відзначена кожним третім власником Kuga. Вона забезпечує батькам легкий доступ до багажника, коли вони повертаються до авто з покупками, дитячим візком чи дитиною на руках.

Потужні й економні двигуни

Новий 1,5-літровий дизельний двигун TDCi потужністю 120 к.с. замінить 2-літровий двигун TDCi. Пропонуючи це авто з переднім приводом, Ford має на меті збільшення економічності нового двигуна на 5 % з витратою пального 4,4 л/100 км (64,2 миль/галон) та показником викидів 115 г/км CO2*** і одночасним збереженням його потужності.

Також буде доступна версія з 2-літровим дизельним двигуном TDCi потужністю 150 к.с. із переднім приводом або інтелектуальною системою повного приводу Ford Intelligent All Wheel Drive, витратою пального 4,7 л/100 км (60,1 миль/галон) та показником викидів 122 г/км CO2; або з двигуном потужністю 180 к.с., інтелектуальною системою повного приводу Ford Intelligent All Wheel Drive, витратою пального 5,2 л/100 км (54,3 миль/галон) та показником викидів 135 г/км CO2.

1,5-літровий бензиновий двигун Ford EcoBoost потужністю 120 к.с. або 150 к.с., обладнаний переднім приводом, забезпечує витрату пального на рівні 6,2 л/100 км (45,6 миль/галон), а рівень викидів становить 143 г/км CO2; версія з двигуном потужністю 182 к.с. обладнана інтелектуальною системою повного приводу Intelligent All Wheel Drive та забезпечує витрату пального на рівні 7,4 л/100 км (38,2 миль/галон), а рівень викидів на рівні 171 г/км CO2.

Покращена видимість та безпека

Використання найновіших технологій Ford та досконалі технічні характеристики кузова покращують водіям видимість, що робить подорожі безпечнішими для власників нового Kuga та інших учасників руху.

Вперше Kuga обладнано системою адаптивного головного освітлення Adaptive Front Lighting System, що відстежує умови освітлення й автоматично оптимізує видимість, змінюючи кут світла нових біксенонових фар шляхом переходу на один із семи режимів залежно від швидкості, кута повороту керма та відстані до об'єктів попереду.

Форма капота нового Kuga відрізняється ширшим суцільним центральним куполом, який доповнює новий спортивний вигляд Kuga, але також робить внесок у структурний дизайн для кращого контролю деформації та гнучкості капота, посилюючи безпеку пішоходів у випадку аварії. Капот і задні двері багажника технічно змінено так, щоб у випадку аварії пошкоджувалися дешевші для заміни деталі.

У новому Kuga також наявні такі сучасні технології Ford:

  • Ford інтелектуальна система повного приводу Intelligent All Wheel Drive,яка здійснює поступовий перехід крутного моменту до всіх чотирьох коліс, що забезпечує краще зчеплення з дорогою, особливо під час ожеледиці.

  • Система Curve Control, яка допомагає зберегти контроль над авто у випадку повороту на високій швидкості.

  • Система управління векторизацією крутного моменту Torque Vectoring Control полегшить керування авто, пригальмовуючи всіма колесами для покращення зчеплення коліс із поверхнею на поворотах.

«Довершені технології як, скажімо, інтелектуальна система повного приводу Intelligent All Wheel Drive, збільшують безпеку та впевненість наших клієнтів», — зазначив Бакай. «Інтелектуальна система повного приводу Intelligent All Wheel Drive вимірює міцність зчеплення коліс із дорожнім покриттям та пристосовується до умов менше ніж за 20 мілісекунд — у 20 разів швидше ніж моргання».

# # # 

* Дані про продажі компанії Ford вказані для 20 основних європейських ринків, де вона представлена національними дистриб'юторськими мережами. 20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Британія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

**Нові мови доступні в інформаційно-розважальній системі SYNC 3 включають: чеську, данську, норвезьку, польську (включаючи голосовий контроль) та шведську (включаючи голосовий контроль). Європейські мови доступні в інформаційно-розважальній системі SYNC 3: нідерландська, французька, німецька, італійська, португальська, російська, іспанська, турецька та британська англійська 

***Заявлені рівні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності були виміряні згідно з технічними вимогами та специфікаціями Європейських Норм (EC) 715/2007 і (EC) 692/2008 з останніми поправками. Споживання пального та викиди CO2 вказані для моделей автомобіля, а не для конкретного автомобіля. Проведена стандартна процедура випробувань дозволяє здійснювати порівняння між різними типами машин і різними виробниками. Техніка керування, а також інші нетехнічні фактори, окрім економічності споживання пального автомобілем, відіграють роль у визначенні споживання пального/енергії, викидів CO2 й електричної потужності. CO2 є головним парниковим газом, який впливає на глобальне потепління.

Android та Android Auto — це торгові марки, що належать Google Inc.


Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019