Ford представляє стильний, практичний новий Tourneo Connect
13.09.2012

На ексклюзивному заході «Go Further» в Амстердамі компанія Ford оголосила про вихід нового покоління елегантних і стильних автомобілів для пасажирських перевезень, об'єднаних під брендом Tourneo.

Цей оновлений ряд пасажиро-вантажних автомобілів, які пропонують родинам, що ведуть активний спосіб життя, вражаючу комбінацію простору, універсальності та комфорту, наразі очолюється повністю оновленим Tourneo Connect, презентація якого відбулася на заході «Go Further». Він приєднується до більшого Tourneo Custom в оновленій лінійці.

«Лінійка Ford Tourneo зазнає кардинальних змін, першим вісником яких стає стильний новий Tourneo Connect. Пізніше буде випущено ще цікавішу новинку, – обіцяє Барб Самардзіч (Barb Samardzich), віце-президент Ford of Europe з розробки продукції. – Це гарні, універсальні та добре оснащені автомобілі, які завдяки своїй практичності стануть вибором родин, професійних водіїв та людей, яким потрібно місце для перевезення велосипедів або навіть спорядження для риболовлі. Цим людям сподобається готовність новинки виконати будь-яке завдання та її привабливий дизайн».

Повністю оновлений Tourneo Connect приєднується до лінійки пасажирських автомобілів Ford як практичний та доступний сімейний автомобіль, який пропонує вражаючий простір та універсальність в поєднанні зі стильним новим дизайном.

Виділяючись з натовпу своєю динамічною сучасною зовнішністю, Tourneo Connect привносить новий сміливий стиль у цей клас пасажиро-вантажних автомобілів. Стильний кокпіт та найсучасніші функції та елементи класу преміум роблять цей автомобіль приємним і комфортним для водія.

Він пропонується у двох функціональних та універсальних версіях: п’ятимісному Tourneo Connect і семимісному Grand Tourneo Connect – та пропонує надзвичайну практичність для родин, що ведуть активний спосіб життя, та професійних шоферів. Його відмінними рисами є зсувні задні двері, сидіння з високою здатністю до трансформацій та численні оригінальні речові відділення.

Розробники Tourneo Connect очікують, що він стане автомобілем з найкращою паливною економічністю в класі завдяки наявності високоефективних компактних дизельних та бензинових двигунів та систем Ford ECOnetic Technologies.

Вихід у продаж повністю оновленого Tourneo Connect в Європі та Північній Америці (де він продаватиметься під назвою Transit Connect Wagon) заплановано на 2013 рік. Новий восьми-/дев’ятимісний пасажиро-вантажний автомобіль Tourneo Custom продається вже зараз.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019