Ford представив повністю оновлений Mondeo
10.09.2012
АМСТЕРДАМ, 6 вересня 2012 р. – Компанія Ford представила стильний повністю оновлений міжнародний Mondeo на корпоративному заході «Go Further», продемонструвавши плавні лінії дизайну та нові рівні витонченого оформлення салону класу преміум.

Створена на новій світовій платформі Ford для сегмента CD, вишукана нова версія флагмана Ford буде випускатися в трьох варіантах: п’ятидверному, універсалі, розробленому ексклюзивно для Європи, та чотиридверному, який вперше в сегменті пропонуватиметься як гібридний електромобіль (HEV).

Згідно з прогнозами версія, обладнана бензиновим EcoBoost 1,0 л, що носить титул «Міжнародний двигун року» 2012, стане лідером за паливною економічністю – вперше в сегменті  для автомобіля з 1,0-літровим двигуном.

«Цей Mondeo має більше якостей класу преміум, ніж усі попередні покоління моделі, більше, ніж будь-яка інша модель Ford, що коли-будь пропонувалася нашим лояльним європейським клієнтам, – стверджує Стівен Оделл (Stephen Odell), голова правління та головний виконавчий директор Ford of Europe. – Вона піднімає стандарт свого сегмента в тому, що стосується стилю, технологій та якості».

Нова глобальна концепція дизайну Ford розкриває вишуканість, елегантність, спортивність та яскраву експресивність екстер’єру повністю оновленого Mondeo. Низька лінія даху підкреслює спортивний профіль купе, зберігаючи при цьому простір та практичність салону, та включає висувний панорамний скляний дах для варіанта універсал.

Стрункі, підтягнуті лінії профілю передають «візуальну легкість» дизайну, тоді як виконана в «технічному» стилі передня частина кузова демонструє нову, більш помітну трапецієподібну решітку Ford, капот з виразним рельєфом та (вперше в сегменті) адаптивні повністю світлодіодні фари головного освітлення.

Mondeo – це перший Ford зі світлодіодним дальнім, ближнім і сигнальним світлом фар. Порівняно з традиційними лампами розжарювання світлодіодні лампи фар швидше засвічуються, довше служать та споживають менше енергії. Фари повністю оновленого Mondeo повертаються разом з кермом та пристосовують пучок світла до швидкості автомобіля: на високій швидкості пляма світла стає більшою в довжину, освітлюючи довшу ділянку дороги попереду, а на низькій – більшою в ширину, розширюючи поле зору.

Салон пропонує безпрецедентні рівні ергономічності та комфорту, вражаючи тонким, майстерним оформленням в усьому кокпіті, зробленому з підвищеною увагою до водія. М'які матеріали, декоративні покриття та обладнання преміум теж допомагають створити правильну атмосферу для Mondeo з більшою кількістю ознак класу преміум, ніж будь-який його попередник.

Повністю оновлений чотири дверний Mondeo HEV – це перший гібридний пасажирський легковий автомобіль Ford для Європи. У ньому використано спеціально розроблений бензиновий двигун 2,0 л та літій-іонну акумуляторну батарею 35 кВт, забезпечуючи в результаті чудову паливну економічність та низький рівень викиду вуглекислого газу. Вперше на Mondeo буде запропоновано повноприводний дизельний варіант, чиїми перевагами є кращі зчеплення, динаміка та керованість.

Вперше в сегменті Mondeo також запропонує SYNC з MyFord Touch – систему зв’язку та підключення з голосовим керуванням, яка включає восьмидюймовий кольоровий сенсорний екран та перетворює автомобіль на точку доступу WiFi для максимум п’яти пристроїв.

SYNC з MyFord Touch дозволить водіям тримати руки на кермі і не відводити очей з дороги, одночасно користуючись функціями телефону та медіа-плеєра з підключених пристроїв, а також автомобільних систем клімат-контролю, радіо, CD-програвача та навігації за допомогою голосових команд.

У повністю оновленому Mondeo також дебютують задні надувні ремені безпеки Ford. Вони призначені для зниження ризику та серйозності пошкоджень голови, шиї і грудної клітки для пасажирів задніх сидінь. У разі аварії ремінь дуже швидко надувається, розподіляючи сили зіткнення по площі тіла, яка в п’ять разів перевищує площу охвату для стандартного ременя.  

 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019