Ford представить в Європі повністю оновлений EcoSport
17.09.2012

Компанія Ford оголосила, що повністю оновлений EcoSport, компактний, надійний та економічний SUV, почне продаватися в Європі протягом наступних 18 місяців в рамках запланованого розширення модельної лінійки Ford на зростаючому європейському ринку SUV.

EcoSport cтворений на глобальній платформі Ford для сегмента B і  сполучає маневреність, доступність і паливну економічність компактного сімейного автомобіля з універсальністю, стильним дизайном і місткістю SUV.

«Ford EcoSport буде вигідною покупкою, якісним автомобілем з низьким споживанням палива, – сказав Нік Коллінз (Nick Collins), директор лінії автомобілів сегмента B у Ford of Europe. – Крім того, після його появи клієнти матимуть фантастичний вибір компактних автомобілів: наш асортимент також включатиме субкомпактвен B-MAX та нову Fiesta».

EcoSport – перша міжнародна модель Ford, що повністю розроблятиметься в Південній Америці. Коли у 2003 році компанія представила цю модель, вона заснувала відповідний сегмент ринку в Бразилії. З того часу в цьому регіоні було продано понад 700 000 автомобілів EcoSport. Новий EcoSport випускається у відповідь на зростаючий попит на компактні SUV в Європі, який, як очікує Ford, через п'ять років збільшиться вдвічі.

«У рамках випробувань новий EcoSport пройшов мільйони миль у найскладніших дорожніх і кліматичних умовах світу», – заявив Коллінз.

Яскравий та аеродинамічний EcoSport має велику передню решітку, тонкі фари і декоративне покриття на порогах та бамперах. Він оснащуватиметься автомобільною системою підключення та зв'язку Ford SYNC, яка дозволятиме власникам використовувати голосові команди для телефонування та вибору музики із зовнішніх пристроїв, підключених через Bluetooth або USB.

Ford SYNC включає функцію аварійної допомоги, яка встановлює прямий зв'язок між людьми в салоні автомобіля та операторами місцевих аварійних служб після ДТП, використовуючи мову регіону, де сталася ДТП.

EcoSport запропонує цілий комплекс систем допомоги водію, включаючи Антиблокувальну гальмову систему, Електронну програму стабілізації та Допоміжну систему початку руху на схилі.

Повністю оновлений Ford EcoSport з’явиться в європейських автосалонах впродовж найближчих 18 місяців, а повністю оновлений Kuga незабаром приєднається до ряду моделей SUV компанії Ford. Останнім цю лінійку поповнить Ford Edge, більший і дорожчий автомобіль, що популярний в Північній Америці вже зараз та має теж прибути до Європи.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019