Ford починає найбільший розіграш квитків на фінал Ліги Чемпіонів UEFA 2013 "На Вемблі разом з KUGA"
13.03.2013

Ford оголошує початок акції “На Вемблі разом з Kuga” – найбільшого в історії престижного футбольного чемпіонату розіграшу квитків на фінал Ліги чемпіонів UEFA.

Компанія Ford пропонує вболівальникам з 27 країн Європи можливість виграти 364 квитки на фінал Ліги чемпіонів UEFA, який відбудеться 25 травня на стадіоні «Вемблі» у Лондоні. Кожен із 90 переможців отримає квитки на чемпіонат для чотирьох осіб, включаючи проживання, кошти на особисті витрати та переліт до Сполученого Королівства (за необхідності).

Компанія Ford, багаторічний офіційний партнер Ліги чемпіонів UEFA, також пропонує споживачам, які погодились взяти участь у тест-драйві нового Kuga в дилерських центрах Ford, додаткову реєстрацію на розіграш, який розпочнеться 11 березня.

“Розіграш дає безцінну можливість побачити найбільшу футбольну подію Європи цього року”, - заявив Родан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажу і обслуговування, Ford of Europe. ”Крім того, це шанс для споживачів пересвідчитись, наскільки хороший наш високоінтелектуальний позашляховик – новий Kuga.”

Нова модель Kuga, яка втілює стратегію Ford із розширення динамічного Європейського ринку позашляховиків, з’явиться у продажу в Україні у квітні 2013. Вона пропонує надзвичайний набір характеристик та технологій, включаючи систему інтелектуального приводу Ford; найпередовішу автоматичну роздільну кришку багажного відсіку, яка відкривається легким дотиком ноги; та технологію Ford SYNC з системою невідкладної допомоги.

Компанія Ford, офіційний партнер та постачальник автомобілів для Чемпіонату UEFA, починаючи з першого сезону 1992/93, надаватиме нові моделі Kuga для логістичної підтримки фіналу; реєстрація для участі у розіграші відкрита на сайті: www.DriveToWembley.com з 11 березня по 15 квітня. 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019