Компанія Ford інвестує мільйони в розвиток заводу у Клівленді для задоволення зростаючого попиту на двигуни ECOBOOST
28.02.2013

У зв’язку зі зростанням попиту споживачів на титулований 2-літровий двигун EcoBoost®, автомобільна компанія Ford Motor Company інвестує близько 200 мільйонів доларів у розвиток заводу у Клівленді, штат Огайо, США.

Виробництво 2-літрового двигуна EcoBoost для країн північноамериканського регіону зосереджене у Валенсії, Іспанія. Інвестиції в розвиток заводу у Клівленді дозволить перемістити в Огайо виробництво двигунів для Північної Америки, у той час як моторний завод у Валенсії залишиться місцем виготовлення 2-літрових двигунів EcoBoost для автомобілів Ford у Європі. Валенсія продовжить виробляти деталі для двигунів та постачати їх у Північну Америку.

Загальний рівень працевлаштування на заводі у Валенсії залишиться без змін. Деяких співробітників у Валенсії буде переведено з моторного на автомобілезбірний завод для збільшення виробничих потужностей моделей C-MAX, Kuga, Transit Connect і Tourneo Connect.

EcoBoost – це основа глобальної стратегії компанії Ford щодо двигунів, яка передбачає скорочення витрати палива та викидів. Цього року Ford планує збільшити обсяг виробництва двигунів EcoBoost до 1.6 мільйонів – що майже на 100 000 перевищує попередній план.

EcoBoost пропонує економію палива, більшу на 20% у порівнянні зі звичайними двигунами, а також має менші розміри, турбонаддув, безпосереднє впорскування палива та регульовані фази розподілу газу для забезпечення високої продуктивності без втрати економії палива. 

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019