Компанія Ford інвестує мільйони в розвиток заводу у Клівленді для задоволення зростаючого попиту на двигуни ECOBOOST
28.02.2013

У зв’язку зі зростанням попиту споживачів на титулований 2-літровий двигун EcoBoost®, автомобільна компанія Ford Motor Company інвестує близько 200 мільйонів доларів у розвиток заводу у Клівленді, штат Огайо, США.

Виробництво 2-літрового двигуна EcoBoost для країн північноамериканського регіону зосереджене у Валенсії, Іспанія. Інвестиції в розвиток заводу у Клівленді дозволить перемістити в Огайо виробництво двигунів для Північної Америки, у той час як моторний завод у Валенсії залишиться місцем виготовлення 2-літрових двигунів EcoBoost для автомобілів Ford у Європі. Валенсія продовжить виробляти деталі для двигунів та постачати їх у Північну Америку.

Загальний рівень працевлаштування на заводі у Валенсії залишиться без змін. Деяких співробітників у Валенсії буде переведено з моторного на автомобілезбірний завод для збільшення виробничих потужностей моделей C-MAX, Kuga, Transit Connect і Tourneo Connect.

EcoBoost – це основа глобальної стратегії компанії Ford щодо двигунів, яка передбачає скорочення витрати палива та викидів. Цього року Ford планує збільшити обсяг виробництва двигунів EcoBoost до 1.6 мільйонів – що майже на 100 000 перевищує попередній план.

EcoBoost пропонує економію палива, більшу на 20% у порівнянні зі звичайними двигунами, а також має менші розміри, турбонаддув, безпосереднє впорскування палива та регульовані фази розподілу газу для забезпечення високої продуктивності без втрати економії палива. 

Повернутися до списку

Інші новини

11.07.2019
06.07.2019
07.05.2019


Володар міста