Ford Fiesta – лідер продажу Європи серед автомобілів малого класу у 2012 році
31.01.2013

• У 2012 році Ford Fiesta стала лідером продажу в Європі серед автомобілів малого класу та другою за популярністю моделлю серед усіх легкових автомобілів*; у середньому ця модель продавалася з частотою один екземпляр кожні дві хвилини

Fiesta – це також світовий лідер продажу в сегменті B (субкомпактні моделі) за результатами перших дев’яти місяців 2012 року згідно з останніми даними реєстрації нових автомобілів, зібраними компанією Polk

• Нова Fiesta, що вже продається в багатьох дилерських центрах, має яскравіший зовнішній дизайн, більш вишуканий салон, титулований двигун EcoBoost 1,0 л, а також системи Ford SYNC і Ford MyKey

У минулому році споживачі купували новий Ford Fiesta із частотою один екземпляр кожні дві хвилини, внаслідок чого ця модель стала лідером продажу Європи серед автомобілів малого класу. Ці дані були надані компанією компанією JATO Dynamics, що спеціалізується на дослідженнях автомобільного ринку.*

Минулого року компанія Ford продала 963 174 автомобілі на 30 європейських ринках, охоплених дослідженням Jato. Серед цих автомобілів були 306 405 екземплярів Fiesta. Нещодавно Ford оголосила, що впродовж 2012 року було продано понад 1,4 мільйона автомобілів Ford на території 51 європейського ринку, де працює компанія.

Fiesta також стала світовим лідером продажу в сегменті B (субкомпактні моделі) за результатами перших дев’яти місяців 2012 року згідно з останніми даними реєстрації нових автомобілів, зібраними компанією Polk. У світовому масштабі було продано понад 560 000 автомобілів Fiesta.

«2012 рік став фантастичним роком для Fiesta – як у Європі, так і в усьому світі, – заявив Ролант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент з маркетингу, продажу та обслуговування Ford of Europe. – Це культове авто почало уособлювати ті риси, які клієнти бажають бачити в компактній моделі, – стиль, якість, економічність та чудові технології».

За роки, що минули з моменту першого виходу Fiesta у виробництво у 1976 р., компанія Ford продала понад 15 мільйонів екземплярів цієї моделі по всьому світу. В Європі Fiesta посідала перше місце за обсягом продажу серед автомобілів малого класу за результатами трьох з останніх чотирьох років. За зазначений період в Європі було продано понад 1,7 мільйона Fiesta, а в усьому світі – 2,1 мільйона.
Великобританія стала для Fiesta найуспішнішим європейським ринком у 2012 році: згідно з даними компанії Ford було зареєстровано 109 250 автомобілів. Найпопулярнішим кольором серед покупців Fiesta по всьому світу виявився Frozen White.

Наразі компанія Ford виводить на європейський ринок нову Fiesta (що вже з’являється у салонах дилерів), дизайн якої було змінено зовні та всередині. Крім того, до гами двигунів оновленої моделі увійшов бензиновий EcoBoost 1,0 л – «Міжнародний двигун року» 2012. А технологія ECOnetic Technology, представлена у версії з дизелем Duratorq TDCi 1,6 л, дозволяє знизити рівень викиду CO2 до 87 г/км.**

Нова Fiesta також пропонує MyKey, ексклюзивну технологію Ford, яка допомагає батькам навчити молодих водіїв керувати автомобілем з дотриманням правил безпеки, без зайвого ризику. А ще фахівці Ford установили на новій Fiesta систему Ford SYNC, що забезпечує підключення та зв’язок з іншими системами та пристроями і керує ними за допомогою голосових команд, та функцію Аварійна допомога SYNC, що встановлює прямий зв’язок між людьми в салоні автомобіля та операторами місцевих аварійних служб, якщо сталася аварія.

До того ж, Fiesta пропонує Активну систему зупинки в міських умовах, яка спроможна допомогти водію зменшити наслідки зіткнень на низькій швидкості або навіть повністю уникнути цих зіткнень.

«Нова Fiesta приходить на зміну великій попередниці, але вона має все необхідне для того, щоб стати гідною наступницею, – стверджує де Вард. – Звання найпопулярнішого автомобіля малого класу в Європі у 2012 році – це значне досягнення, і ми вдячні всім нашим клієнтам, які продовжують довіряти Fiesta».

За всіма подробицями звертайтесь до консультантів з продажу.

Автоcалон “Віннер Форд Рівне” чекає на Вас!
Адреса: вул. Київська, 101А, м. Рівне
тел. (0362) 64-20-66, 64-20-69

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019