Ford Fiesta зустрічає свій 35-й день народження з оновленою зовнішністю!
29.07.2011

•    35 років тому (у 1976 р.) на ринок вийшов Ford Fiesta – автомобіль, що заробив репутацію культової моделі в Європі та по всьому світу

•    У липні було вироблено 15-мільйонний Ford Fiesta; незважаючи на таку значну цифру, попит на модель шостого покоління не падає

•    Ford святкує ювілей Fiesta оновленням елементів салону та кузова, що допомагають цій надзвичайно популярній моделі залишаться в чудовій формі

КЕЛЬН, Німеччина, 29 липня 2011 р. – літо 2011 року дарує Ford Fiesta одразу два приводи для святкування: 35-й день народження моделі та збільшення її загальної кількості вироблених авто до 15 мійльонів екземплярів.

Але незважаючи на те, що Fiesta виповнилося 35 років, у неї відсутні симптоми кризи середнього віку. Навіть навпаки: завдяки рестайлінгу і всередині, і зовні вона виглядає виразніше, ніж будь-коли.

У цьому місяці сумарний обсяг виробництва Ford Fiesta сягнув позначки 15 мільйонів. Такою цифрою Fiesta не в останню чергу завдячує популярності версії останнього покоління. За ті 28 місяців, що минули з дебюту поточної версії, компанія Ford випустила мільйон екземплярів.

В Європі Fiesta стала лідером продажу в  категорії автомобілів малого класу у 2009 та 2010 роках і явно збирається повторити це досягнення у 2011 році. Ця модель є одним з найяскравіших прикладів успіху Ford: вона приваблює декілька поколінь водіїв гарним дизайном, практичністю, ефективністю та динамічними якостями.

«Fiesta – особливий автомобіль, що посідає особливе місце в серцях європейських покупців та автофанатів по всьому світу, - зазначив Рулант де Вард (Roelant de Waard), віце-президент Ford of Europe з маркетингу, продажу та обслуговування. – Це данина поваги найпершій Fiesta 1976 року випуску та інженерам, що розробляли та вдосконалювали це авто понад трьох десятиріч, впродовж яких Fiesta залишається одним з найпопулярніших автомобілів світу. Змінилися часи та технології, але до тих пір, поки Fiesta продовжує поєднувати в собі стиль, економічність та динаміку, якими вона вирізнялася із самого початку, вона залишатиметься незмінно успішною».Щоб зберегти енергійний стиль та привабливість Fiesta для покупців, компанія Ford представляє низку змін у зовнішньому дизайні та оздобленні салону моделі.

Крім того, гама кольорів кузова поповнилася двома новими кольорами: Mars Red і Fashionista. А в аудіосистеми Sony впроваджується технологія цифрового радіо, яка розширює вибір радіостанцій та поліпшує якість звуку радіо. Силу прийому сигналу підвищує рознесена антена.

«Завдяки цим оновленням Fiesta може продовжувати робити те, що вона робила впродовж останніх 35 років, - пропонувати найкраще у тому, що стосується дизайну, комплектації та комфорту, - сказав де Вард. – Загалом у світі було продано 15 мільйонів екземплярів цієї моделі малого класу, і це є красномовним підтвердженням приязного ставлення до неї клієнтів. Ми сподіваємося, що ретельно обрані оновлення нинішньої Fiesta  зроблять її ще привабливішою для водіїв малолітражок в усіх куточках земної кулі».

Найпершу Fiesta було вироблено у Валенсії (Іспанія) у 1976 році як практичне та бюджетне розв’язання проблеми паливної кризи, яка охопила світ, запропоноване компанією Ford. Новинка негайно стала користуватися попитом у сегменті автомобілів малого класу в Європі та в усьому світі.

Завод у Валенсії продовжує виробляти нинішню Fiesta, а німецький завод у Кельні тепер випускає більшість нових Fiesta. Модель також виготовляється у Нанкіні (Китай), Районгу (Таїланд) та Куаутітлані (Мексика).

Хоча з часу прем’єри Fiesta минуло тридцять п’ять років, змінилися шість поколінь та було випущено 15 мільйонів автомобілів, це авто продовжує пропонувати практичність, стиль та ефективність клієнтам будь-яких вікових категорій.

   
   

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019