Ford Evos Concept демонструє нову концепцію стилю для наступного покоління продуктів Ford
9.09.2011

Ford Evos Concept пропонує перший дійсно новий глобальний напрям у дизайнерському баченні Ford. Він є необхідною умовою реалізації плану One Ford.

Помітна еволюція зовнішнього вигляду та інноваційні дизайнерські рішення переконують у значному розвитку бренду Ford.

Нова дизайнерська концепція була розроблена завдяки спільним зусиллям міжнародної дизайнерської команди Ford.

Нові міжнародні дизайнерські рішення створюють підґрунтя для цілого нового покоління автомобілів Ford, серій MAV та CUV, інформація про які буде оприлюднена у 2012.

ford
Берлін, Німеччина, 31 серпня 2011 року Ford Evos Concept, який буде представлено на Франкфуртському Автосалоні, демонструє нові дизайнерські рішення для наступних поколінь автомобілів Ford, MAV та CUV.

Пророкуючи значну трансформацію бренду Ford в цілому, принципи дизайнерської концепції були розроблені як ключова частина продуктової стратегії One Ford.

Розроблена завдяки спільним зусиллям міжнародної дизайнерської команди Ford, нова дизайнерська концепція створює підґрунтя для майбутнього нового модельного ряду Ford в усьому світі.

«Потенціал нового продуктового плану Ford швидко зростає, а основні принципи нового дизайну забезпечують прозору перспективу для цілого нового покоління моделей», – запевнив Дж. Мейс, віце-президент групи та головний відповідальний за дизайн.

Ми віримо, що нове покоління покупців в усьому світі мають порівняно вищий рівень очікувань щодо дизайнерських рішень у нашій продукції.

Спроби зрозуміти реальні потреби клієнтів відіграли значну роль при розробленні принципів дизайнерської концепції.»

Дизайнерські рішення, використані у Evos Concept, характеризуються низкою ключових елементів, які формуватимуть внутрішню частину дизайну нового покоління продукції Ford. Відповідно до того, що сказав Мейс, саме в цьому виявляється динамічний характер дизайну, який є особливістю нового модельного ряду Ford.
Мартін Сміт, відповідальний директор з дизайну компанії Ford у Європі та Азійсько- Тихоокеанському регіоні, вкрай задоволений цією еволюцією. Його пряма мова: «Вражаючий позитивний відклик на такі автомобілі, як Fiesta та Focus, надав нашій дизайнерській команді впевненості у тому, що оригінальний динамічний дизайн перекликається з уподобаннями клієнтів в усьому світі.  У нашій новій дизайнерській концепції ми відтворили той самий динамічний характер, але з більш довершеним технічним виконанням та характеристиками виключно преміум-рівня.

evosДизайнерські рішення
Спеціально розроблений з метою представлення нового обличчя Ford, Evos Concept демонструє дизайнерські рішення як щодо зовнішнього, так і щодо внутрішнього дизайну. Компанія Ford буде спиратись на них при розробленні майбутніх моделей.

Інноваційний силует: Свіжий та ефектний силует Evos Concept одразу приваблює око, збільшуючи ступінь комфорту керування автомобілем, який вже давно став відмітною рисою компанії Ford серед інших. Також гарантована унікальна форма, яка відрізнятиме Ford від конкурентів.

Відчутна ефективність: Відповідно до Evos Concept , дах автомобіля повинен бути сконструйований таким чином, щоб збільшити аеродинамічну ефективність моделі. Ефект підсилюється тим, що дах автомобіля, завдяки спрямованості його ліній у напрямку задньої частини, має здатність до утримування крапель води. Підпори даху збільшують візуальну яскравість і вносять останніх штрих у загальний «гнучкий та легкий» характер автомобіля.

Стиль чистої поверхні: Поки конкуренти намагалися імітувати лінії динамічного дизайну Ford
і навіть ускладнювали їх структуру, Мейс та його команда рухалися у напрямку спрощення, яке б гарантувало оптимізацію, проте без втрати характеру. Evos добре проявляє себе у
«мускулистих», конструкційних потовщеннях над передніми та задніми колесами, та довгою лінією, яка захоплює світло по усій нижній частині кузова.

Графічне оформлення: Аби відповідати викликам часу у «розумних» технологіях, Evos передбачає точне та вивірене графічне оформлення, низько-профільні фари та стоп-сигнали, інтегровану вихлопну трубу та дифузор.

Нове обличчя Ford: Найважливіший елемент – це «нове обличчя» Ford. Воно було створене за рахунок перенесення інвертованої трапезоїдної решітки Ford на передній бік автомобіля. Поступовий перехід до нового обличчя Ford частково можна вже простежити у Ford Focusforde
Electric та новому Focus ST.

Зовнішній вигляд преміум-класу: Всі елементи нового дизайну, відображені у Evos Concept,
знаходяться на одному: створити зовнішній вигляд, який би відповідав якості преміум-класу.


Розробка загального бачення
Бачення, відображене у Ford Evos Concept, було розроблене завдяки безпрецедентній співпраці найкращих дизайнерських команд Ford в усьому світі.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019