Фабрика погоди Ford
3.01.2017

Мрієте про засніжене Різдво? На «Фабриці погоди» Ford одним натисканням кнопки можна буде відтворити погодні умови в будь-якій точці світу

  • Кліматичні системи інноваційного дослідницького центру для тестування автомобілів Ford зможуть моделювати найбільш екстремальні погодні умови – від арктичних морозів до сухої спеки пустелі або вологого тропічного лісу.
  • Найвища гора Західної Європи вже не Монблан. Відтепер вона знаходиться в німецькому Кельні: у дослідницькому центрі Ford вперше будуть відтворені погодні умови на висоті 5200 метрів.
  • Спеціальні установки центру, який запрацює на повну силу до кінця наступного року, відтворюватимуть снігопади, сліпуче сонце і дощ, а також екстремальні температури від -40 °C до +55 °C і вологість 95 %.

КЕЛЬН, Німеччина, 3 січня 2017 року – Чи хотіли б ви самостійно будь-якого дня року обирати погоду? Саме таку можливість одержать фахівці новітньої «Фабрики погоди» Ford, які проводитимуть тестування автомобілів у найбільш екстремальних погодних умовах усіх куточків світу.

В інноваційному дослідницькому центрі Ford будуть моделюватися погодні умови на висотах, що перевищують висоту Монблану – найвищого піку Альп, швидкості автомобіля і вітру до 250 км/год. (155 миль/год.), а також снігопад, сліпуче сонце і злива.

Підприємство вартістю не один мільйон євро, що здатне перетворити низинний Кельн на найвищу точку Західної Європи одним натисканням кнопки, стане провідним дослідницьким центром для тестування автомобілів. Центр, у якому вперше будуть змодельовані умови на висоті 5200 метрів, також відтворить екстремальні температури, від -40 °C – середньої зимової температури східного Сибіру – до +55 °C, що всього на 1,7 градуса нижче від найвищої зафіксованої у світі температури повітря, і вологість 95 %.*

«Наш дослідницький центр вперше в галузі відтворить погодні умови на великих висотах і сильний снігопад. З такими можливостями Ford зможе продовжити розробку своїх кращих флагманських автівок», – прокоментував Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe. «Завдяки цим передовим технологіям компанія одержить змогу ефективно моделювати і багаторазово відтворювати найбільш екстремальні умови довкілля з усіх куточків світу».

Фахівці центру, який має запрацювати на повну силу до кінця наступного року, зможуть тестувати до дев'яти автомобілів одночасно за такими параметрами, як зручність, безпека і експлуатаційні якості, зокрема електричні характеристики, гальмування, кондиціювання повітря і вантажопідйомність.

Центр розміром, як футбольне поле, займатиме територію площею 5500 кв. метрів. Окрім того, центр матиме два аеродинамічних тунелі, лабораторію для відтворення високогірних умов, а також чотири зали з контрольованою температурою, у трьох з яких проводитимуться випробування на вплив високої вологості. На Фабриці проводитимуться випробування розширеної лінійки автівок представницького класу і спорткарів Ford, до якої входять такі визнані моделі, як Focus RS, Focus ST і Ford Mustang, в умовах екстремальної швидкості вітру. Крім того, тут проходитимуть тестування всіх передньоприводних, задньоприводних і повноприводних моделей.

Окрім майбутнього дослідницького центру в бельгійському місті Ломмель діє випробний полігон Ford, що має спеціальний випробний трек з найгіршими дорожніми поверхнями, ділянки з бічним вітром, водяними і грязьовими ваннами. Автомобілі Ford проходять регулярні випробування на витривалість у реальних умовах, долаючи не менше 5,5 млн. км у екстремальних умовах пустелі Мохаве (США), Полярного кола та високогірної альпійської дороги Гроссглокнер (Австрія).

# # #

*http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/highest-recorded-temperature

 


Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019