Електромобілі Mitsubishi i-MiEV поповнили корпоративний парк лізингової компанії ALD Automotive
31.07.2012

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер автомобілів Mitsubishi в Україну, забезпечила поставку двох електромобілів Mitsubishi i-MiEV в корпоративний автопарк лізингової компанії ALD Automotive.

Електрокари Mitsubishi i-MiEV поповнили власний транспортний парк компанії ALD Automotive, що нараховує більше 4000 автомобілів. Електромобілі будуть використовуватися співробітниками компанії для щоденних бізнес-поїздок. Крім того, компанія ALD Automotive, першою серед лізингових компаній, надаватиме електромобілі Mitsubishi i-MiEV своїм корпоративним клієнтам.

Компанія ALD Automotive, доповнюючи свій транспортний парк електромобілями Mitsubishi i-MiEV, демонструє соціальну відповідальність і турботу про навколишнє середовище, так як однією з головних характеристик електротранспорту є екологічність - при його експлуатації викид CO2 в атмосферу нульовий.

«ALD Automotive є лідером ринку в своєму сегменті, а також компанією, що відстежує інновації в сфері автомобільних технологій, крім того, одним з наших стратегічних завдань є турбота про навколишнє середовище. Запаси природних паливних ресурсів обмежені, екологічна обстановка на грані катастрофи, тому майбутнє за альтернативними джерелами енергії, і вже завтра електромобілі стануть необхідною реальністю на наших дорогах. Купівля та експлуатація електромобілів Mitsubishi i-MiEV - це комплексне рішення і наш перший внесок в перспективний, з точки зору екології і нових технологій, проект », - зазначив комерційний директор компанії ALD Automotive Олександр Приземний.

«Згідно зі стратегією, розробленою компанією «Торговий дім - НІКО», на початковому етапі виходу на український ринок електромобілі Mitsubishi i-MiEV будуть поставлятися корпоративним клієнтам, таким як ALD Automotive. Така схема роботи допоможе поступово підготувати всю необхідну зарядну інфраструктуру і налагодити систему сервісного обслуговування нового виду транспорту», - розповідає Андрій Нагнибіда, генеральний директор компанії «Торговий дім - НІКО».

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021