Експерти з безпеки Ford готують неприємний подарунок для різдвяних автомобільних злодіїв
13.12.2011

Відділ охорони автомобілів Ford розробляє охоронні системи, що допоможуть сплутати карти технічно підкутим викрадачам автомобілів та злодіям, які викрадають цінності через розбиті стекла авто, - злочинцям, що бачать Різдво як вдалий час для викрадення.

Спираючись на підтримку поліції, Ford спостерігає за розвитком методів автомобільних крадіїв і використовує цю інформацію доля розроблення охоронних систем. Системи багаточастотного блокування замків і сигналізація з датчиком об’єму входять до арсеналу засобів боротьби Ford з автомобільною злочинністю.

Ford Motor Company, тісно співпрацюючи з поліцейськими відомствами, розробила технології, що допоможуть порушити плани автомобільних крадіїв, які збираються набити свої кишені у різдвяні та новорічні свята.

Знаючи, що люди, які закупаються під Різдво та Новий рік, часто повертаються до своїх авто, щоб залишити там покупки і продовжити похід по крамницях, злочинці часто-густо використовують пристрої для створення радіоперешкод (часто навіть такі прості пристрої, як системи дистанційних дверних замків), що працюють на тій самій частоті, що і системи блокування замків автомобілів. Ці пристрої дозволяють зловмиснику завадити запиранню автомобіля і пізніше спокійно пограбувати таке авто.

Відділ охорони автомобілів Ford у Дантоні (Англія, Великобртанія) розробив технологію, яка дозволяє залишатися на крок попереду злочинців. Наприклад, автомобілі, оснащені системою дистанційного центрального блокування замків Keyless Entry (Fiesta, Focus, C-MAX, S-MAX, Mondeo і Galaxy) здатні розпізнати, чи було виконано команду заблокувати замки. Якщо замки не було заблоковано, система заново відправить сигнал, використовуючи іншу частоту.

«Зима, а особливо святкова пора, може бути прибутковим часом і для організованих банд автомобільних злочинців, і для злодюжок, що просто користуються зручною нагодою, - каже Саймон Герр (Simon Hurr), фахівець з прикладних автомобільних охоронних систем Ford of Europe. – Як колишній сержант спецпідрозділу поліції я на власні очі бачив, наскільки вправними можуть бути автомобільні злочинці і скільки прикрощів і лиха можуть завдати їхні дії потерпілим від таких злочинів.

Співпраця з поліцією з метою аналізу тенденцій в автомобільних злочинах і методів, що використовуються злочинцями, дозволяє нам протистояти спробам крадіїв зіпсувати пору, яка мала б бути найщасливішою для власників Ford».

Темні різдвяні ночі також ідеально підходять для іншої забави, через яку автомобільні злочинці неодмінно потраплять у чорний список Санта-Клауса, - розбивання стекол автомобіля і витягання цінностей через вікно. Це старий, але незмінно популярний прийом.

Оснащена датчиком об’єму сигналізація першої категорії Thatcham, що пропонується для Focus, C-MAX, S-MAX, Kuga, Mondeo і Galaxy, здатна виявити спробу злодія потрапити до автомобіля через вікно. Увімкнеться сирена, яка має сполошити зловмисника і привернути увагу до злочину.

Згідно з Британським криміналістичним дослідженням 2010/11, у минулому році 1 189 000 британських автомобільних власників стали жертвами автомобільних злочинів. У 70 відсотків з опитаних з автомобіля було викрадено цінностей на суму 202 фунти стерлінгів у середньому.

«Ефективні охоронні системи – важливий елемент у боротьбі з автомобільною злочинністю, тож ми дуже раді, що відділ охорони автомобілів Ford вирішив співпрацювати з поліцейськими експертами з автомобільної злочинності для того, щоб бути в курсі новітніх методів крадіїв та останніх тенденцій у світі автомобільної злочинності, - стверджує головний інспектор розшукової поліції Марк Хупер (Mark Hooper), голова Частини з розслідування автомобільних злочинів Асоціації керівників поліцейських служб Великобританії.

Такі відносини допомагають експертам Ford розробляти ефективніші охоронні автомобільні системи, які корисні власникам автомобілів та допомагають поліцейським службам тим, що обмежують можливості автомобільних злочинців завдати удару».

Автомобільні злочини трапляються не лише під час зимових свят. Проте темні ночі, юрби людей у містах та торгових центрах, переповнених заклопотаними автолюбителями з довгими списками покупок – усе це на руку автомобільним злочинцям, що стають все хитрішими, і які явно не знають, що таке різдвяний настрій.

«У 2011 році злочинцям вдалося залишатися на крок попереду своїх жертв, але завдяки співпраці зі своїми клієнтами наразі Ford робить значний внесок у галузь охорони автомобілів клієнтів, - заявив Майк Бріггс (Mike Briggs), менеджер з охорони автомобілів у Thatcham, дослідницькому центрі, що існує на кошти британських страхових компаній.

Власники відповідають за забезпечення захисту для свого автомобіля; зокрема, вони завжди повинні особливо уважно ставитися до зберігання ключів від авто. Різдво і так є часом значних витрат та клопоту. Якщо ж Ford і його клієнти працюватимуть разом, вони зможуть уникнути зайвого стресу і запобігти автомобільним злочинам під час свят».

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019