DreamWorks Studios та Ford Motor Company оголошують про ексклюзивне партнерство в екранізації відео гри Need For Speed від Electronic Arts
13.06.2013

Лос-Анджелес, 13 червня 2013 року – Партнер та співголова DreamWorks Studios Стейсі Снайдер та виконавчий віце-президент Відділу глобального маркетингу, продажів та обслуговування Ford Motor Company Джим Фарлей з радістю оголошують про ексклюзивне партнерство у зйомках художнього фільму Need For Speed («Жага швидкості»), в якому значною мірою використовуватиметься продукція Ford. Випуск фільму заплановано на 14 березня 2014 року.

Розроблений компанією Ford для участі у зйомках фільму Mustang стане головним героєм фільму та основою його сюжету. Ford також надав вантажівку F-450, відому у фільмі під назвою “The Beast” («Звір»), а також інший автомобіль Mustang, який повинен використовуватись як спеціально спроектований операторський автомобіль та допоможе режисерам по-новому та цікаво відзняти автомобіль під час руху.

Need For Speed знаменує собою захоплююче повернення до культури екранізації легендарних автомобілів, що бурхливо розвивалась у 60-тих та 70-тих роках XX століття. У фільмі йдеться про майже неможливу подорож через всю країну, що здійснюють чотири герої: вона починається як місія помсти, однак завершується як місія порятунку.

«Ford Mustang є символом свободи та оптимізму, який дозволяє Вам стати тим, ким Ви мрієте стати, що ідеально вливається в історію», підкреслив Фарлей. «Ford із задоволенням співпрацює з DreamWorks Studios та Electronic Arts, які екранізують епічну гру Need For Speed, дозволяючи нам розширити горизонти разом із постановкою їхньої надзвичайної історії на світовому рівні».

Фільм базується на однойменній популярній серії відео ігор, розробленій Electronic Arts. Вона є однією з найбільш успішних відео ігор про автомобільні перегони, продажі яких сягають понад 140 мільйонів ігор.

Наступна гра із серії Need For Speed – Need For Speed Rivals («Жага швидкості – суперники») вийде 19 листопада 2013 року для ігрової та мультимедійної системи Xbox 360@ від Microsoft, комп’ютерної мультимедійної системи PlayStation@3 та ПК. Гру буде запущено в універсальній ігровій та мультимедійній системі від Microsoft та PlayStation 4 наприкінці цього року.

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019