"Діамантові" пропозиції від Mitsubishi
13.02.2013

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, повідомляє про діючі цінові пропозиції при покупці автомобілів бренду Mitsubishi в офіційних дилерських центрах Mitsubishi в Україні.

З початку лютого стали відомі ціни на 2013 рік на весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi. Вартість більшості моделей у порівнянні з попереднім роком істотно знизилася. «Цінова політика, запроваджена відповідно до маркетингової стратегії компанії «Торговий дім — НІКО» на цей рік, стала більш орієнтованою на можливості клієнтів, - коментує Максим Хом'як, директор департаменту маркетингу і реклами. - Тепер покупці зможуть отримати безпеку, якість та надійність японських автомобілів Mitsubishi за більш доступною ціною».

Стильний і динамічний седан, який встиг добре себе зарекомендувати у любителів драйву та активної їзди - Lancer X з об'ємом двигуна 2,0 л пропонується зі знижкою до 16 300 грн (в залежності від комплектації), ціна починається з 175 000* грн. Більш економічну, але не менш драйвову версію з двигуном 1,6 л можна придбати за ціною від 153 000 грн, з урахуванням знижки, розмір якої сягає 13 700 грн.

Компактний міський кросовер ASX з об'ємом двигуна 1,8 л з урахуванням знижки до 14 тис. грн, можна придбати за небувало привабливою ціною, яка стартує від 179 080 грн.

При покупці пікапа L200, який є беззмінним лідером продажів у своєму класі, кожного покупця чекають персональні умови покупки від дилерського центру.

Преміальні позашляховики Pajero Wagon з вигодою порядку 16 тис. грн можна придбати за ціною від 424 094 грн.

Різниця в порівнянні з ціною минулого року на рамні позашляховики Pajero Sport з економічним дизельним двигуном і системою повного приводу Super Select 4WD у цей період досягає 16 тис. грн, в базовій комплектації вартість автомобіля зі знижкою починається від 259 660 грн.

Щоб полегшити покупку автомобіля компанія «Торговий дім - НІКО» пропонує скористатися програмою кредитування Mitsubishi, спеціально розробленої спільно з банками-партнерами. Прийшовши в автосалон Mitsubishi Motors, клієнт може підібрати зручний пакет умов, що стосуються терміну кредиту, процентної ставки, першого внеску і т.д.

Приєднавшись до клубу власників Mitsubishi, клієнт отримує ряд переваг, таких як Програма підтримки на дорогах МАР (Mitsubishi Assistance Package), яка дозволяє клієнтам легендарного японського бренду відчувати турботу про себе в будь-якій дорожній ситуації. Програма підтримки на дорогах діє протягом усього гарантійного терміну експлуатації автомобіля - 3 роки, а пакет послуг, які надаються, є одним з найкращих на ринку.

Більш детальну інформацію про умови придбання та технічні характеристики автомобілів Mitsubishi можна дізнатися в салонах офіційних дилерів і на сайті http://mitsubishi-motors.com.ua

* - Всі ціни вказані станом на 12.02.2013 р.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021