Чиста перемога BMW Group!
30.03.2012

BMW Group Design є одним з найбільш авторитетних спеціальних підрозділів BMW Group, яке задає тон у всьому - у тому числі в кількості завойованих призів. На черговому міжнародному конкурсі Red Dot Award 2012 концерн завоював відразу 11 нагород, серед яких є вищий знак якості «Best of the Best».

Кращими були покликані шолом BMW AirFlow 2 і мотоцикл Husqvarna Nuda 900 R (володарі «Best of the Best» 2012 року), BMW 6 серії Гран Купе, BMW 6 серії Купе, BMW M5, BMW 1 серії M Купе, BMW C 600 Sport, BMW C 650 GT, BMW K 1600 GT і BMW G 650 GS. Новий BMW 3 серії також був відзначений спеціальною премією. Церемонія нагородження Red Dot Award 2012 відбудеться 2 липня 2012 року в будівлі опери Aalto Theatre німецького міста Ессен.

Заснована в 1955 році Red Dot Award є однією з найбільш престижних світових дизайнерських премій, в сферу інтересів якої входять такі галузі як автомобілебудування, архітектура, медико-біологічні розробки, побутова електроніка і багато іншого. Журі конкурсу традиційно складається з 30 загальновизнаних світових експертів. У 2012 році за головні нагороди Red Dot боролося 1800 найбільших компаній і незалежних фахівців з 58 країн. Всього було представлено 4515 конкурсантів, які змагалися в 19 категоріях.

Цього року відразу два продукти BMW Group Design удостоїлися звання «Best of the Best», яке присуджується за найвищу якість та інноваційні дизайнерські рішення. Першим призером став шолом BMW AirFlow 2. Дана модель має короткий козирок, оптимальну систему повітрообміну і легкий корпус. BMW AirFlow 2 являє собою логічний результат еволюції шоломів бренду - елегантних і сучасних. Завдяки чіткому, ефектному зовнішньому вигляду в даній моделі дотриманий ідеальний баланс пуризму і преміального класу. Поєднання елегантного дизайну і першокласних матеріалів створює індивідуальний характер AirFlow 2, який неможливо залишити без уваги.

Другий призер концерну - мотоцикл Husqvarna Nuda 900 R - є втіленням інженерної майстерності BMW і справжньої італійської вишуканості. Husqvarna Nuda 900 R виконаний в мінімалістичному ключі, кожен елемент якого вносить свій внесок у створення атлетичного, натягнутого як струна контуру. Цей же стиль поширюється на аеродинамічну, «гоночну» конструкцію хвостової частини мотоцикла.

Крім «Best of the Best» нагород BMW Group Design отримало ще вісім призів Red Dot за видатний дизайн продукції. BMW 6 серії Гран Купе поєднує вишукану елегантність з чудовою динамікою, типової для класичних купе марки. Завдяки унікальним для чотирьох дверної моделі пропорціям BMW 6 серії Гран Купе володіє як спортивними рисами, так і елементами автомобілів представницького класу.

В основі BMW 6 серії Купе лежать по-новому інтерпретовані традиційні риси спортивних купе BMW Group. Автомобіль має гарний витягнутий профіль, при цьому плавні, чітко оформлені лінії кузова надають його вигляду надзвичайну динамічність. Радіаторна решітка моделі з силою подається вперед, тоді як довгий, потужний капот витончено переходить в плавну лінію даху 6 серії Купе.

Динамічні пропорції BMW M5 красномовно нагадують про його спорідненість з представницькими седанами BMW. Автентична візуальна передача технологічних особливостей автомобіля надають йому особливий емоційний зовнішній вигляд, який додає виразності виключної мощі моделі і одночасно згладжує її зайву різкість. Дизайн BMW M5 являє собою сплав атлетизму та інноваційності, головний акцент в якому зроблений на найвищу продуктивність і спортивний характер моделі.

BMW 1 серії M Купе - наймолодший представник сімейства BMW M GmbH. В екстер'єрі моделі відчутний акцент зроблений на її продуктивність. Всі елементи дизайну BMW 1 серії M Купе підкреслюють його динамічність і маневреність. Виразні поверхні переднього і заднього фартухів розділені чіткими лініями, які покликані втілити безкомпромісну спортивність і потужну енергетику моделі.

BMW C 600 Sport втілює в собі традиційні риси бренда, які ясно вказують на спорідненість моделі з мотоциклетної лінійкою BMW. Цей максі-скутер повністю орієнтований на пілота, в той час як витончений, спрямований вгору хвіст і ефектні краю корпусу надають моделі додаткову легкість і динамізм. Діагональний хід ліній, прагнучих від передньої частини до задньої, красномовно свідчить про спортивний характер BMW C 600 Sport.

 Сучасний і передовий дизайн BMW C 650 GT як не можна краще вписується у філософську концепцію BMW Motorrad. Хвостова частина, лінії корпуса, майданчик для ніг - всі ці елементи дизайну нової моделі виконані діагонально, на манер мотоцикла. В результаті лінії корпуса BMW C 650 GT виглядають підкреслено динамічними. Особливий акцент зроблений на комфорті, при цьому орієнтованість на любителів тривалих поїздок також знайшла своє відображення у вигляді моделі.

BMW K 1600 GT створений для активної їзди. Цей мотоцикл має яскравий, в пізнаваний зовнішній вигляд. При першому погляді на цю модель з'являється бажання відправиться в захоплюючу подорож.

Своєю приголомшливою легкістю BMW G 650 GS моментально налаштовує на хвилю пригод. Типовий для ендуро дизайн повністю відповідає стилю класичних мотоциклів BMW GS і ще більше підкреслює спортивний характер BMW G 650 GS.

Шосте покоління BMW 3 серії Седан було удостоєно заохочувального призу за виняткову опрацювання деталей. Автомобіль являє собою класику спортивних седанів BMW. Силует корпусу нового BMW 3 серії Седан будується на чітких лініях, які ще більше виділяють ідеальні пропорції моделі. Фари і радіаторна решітка візуально утворюють єдине ціле, розвиваючи тим самим дизайнерські знахідки попередніх моделей BMW. Багаторівнева тема в оформленні салону допомагає здійснювати оптимальний доступ до найважливіших функцій автомобіля.

Концерн BMW Group є постійним призером Red Dot Award. У 2011 році нагороди премії отримали BMW 6 серії Кабріолет і BMW X3, в той час як BMW 5 серії Турінг завоював звання «Best of the Best». Роком раніше концерн зібрав у цілому 11 нагород, а в 2009 році журі відзначило відразу сім продуктів BMW. У 2008 році BMW 3 серії Кабріолет і мотоцикл BMW G 450 X були названі кращими з кращих, тоді ж в число лауреатів увійшло ще п'ять розробок BMW Group Design.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018