Бойове хрещення електромобілів Mitsubishi i-MiEV в гонках Пайкс Пік
29.05.2012

3-8 липня в Америці, в штаті Колорадо відбудуться щорічні гонки зі швидкісного підйому на пагорб Пайкс Пік (Pikes Peak International Hill Climb). MMC буде боротися за перемогу в класі електромобілів з рейсерским i-MiEV Evolution, створеним для цих змагань на базі власних ноу-хау в області електродвигунів. Ця модель дасть старт подальшому провадженню електромобілів для спортивних змагань.

У гоночному i-MiEV Evolution використовується той же електромотор, привід батареї і інші ключові компоненти, що і в серійному i-MiEV. Електрокар i-MiEV Evolution був розроблений для демонстрації переваг електродвигунів MMC та їх просунутих технологій. MMC планує використовувати технічні відкриття, отримані шляхом розвитку проекту i-MiEV Evolution, для розвитку майбутніх моделей електромобілів з найвищою міцністю і надійністю.


Пілотувати i-MiEV Evolution, а також координувати участь команди у змаганнях Пайкс Пік буде пан Хіроші Масуока, перший японський водій, який отримав декілька перемог поспіль у ралі-рейдах «Дакар». Електромобілем Mitsubishi i-MiEV буде керувати пані Бeккі Гордон, переможець Міжнародних гонок по бездоріжжю.


Гоночний електрокар i-MiEV Evolution буде оснащений одним переднім і двома задніми електромоторами від Mitsubishi i-MiEV по 80 кВт кожен, сумарною потужністю близько 320 кінських сил і акумуляторною батареєю ємністю 35 кВт / ч. Зменшити вагу та покращити аеродинамічні характеристики моделі допомагає карбоновий кузов, трубчасте шасі і задній спойлер.

Електромобіль Mitsubishi i-MiEV для участі в змаганнях був доукомплектований аеродинамічним бампером, каркасом безпеки і допрацьованим обвісом кузова. Технічні характеристики моделі: задній привід, мотор потужністю 49 кВт, з кількістю оборотів 3-6 тис. за хвилину, ємність літій-іонної батареї 16 кВт, задній привід, чотиримісний салон.


Пілот Mitsubishi i-MiEV, Беккі Гордон, про майбутній гонці: «Я дуже рада можливості виступити в гонці Пайкс Пік на електрокарі Mitsubishi і вважаю, що електромобілі незабаром стануть важливими гравцями автомобільних змагань».
Більш детальна інформація про захід на сайті http://www.mitsubishi-motors.com.ua/finance/credit/

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021