BMW X1 - бестселер в класі компактних кросоверів люкс-класу.
4.07.2012

В історію успіху моделей BMW X вписана нова cторінка. За два з половиною роки світовий обсяг продажів BMW X1 перевищив 300 000 автомобілів. З моменту виходу на ринок восени 2009 року перша і довгий час - єдина модель в сегменті компактних кросоверів класу люкс придбала стабільно зростаючу аудиторію шанувальників і завоювала безліч нагород.

Неймовірна популярність BMW X1 як у Німеччині, так і в багатьох інших країнах є черговим доказом потужної притягуючої сили концепції, втіленої в моделях BMW X. Компактний універсальний автомобіль вийшов на ринок як четвертий представник сімейства BMW X, куди входять BMW X3, BMW X5 і BMW X6.

Винятковість BMW X1 підтверджують численні національні та міжнародні нагороди, присуджені компактному позашляховику BMW X за дизайн, динамічні характеристики і високий рівень безпеки.

Безпосередньо після свого виходу на ринок BMW X1 був визнаний читачами журналу OFF ROAD позашляховиком року у категорії «Кросовер». Майже одночасно з цим італійський журнал Quattroruote оголосив його кращим у категорії «Новий автомобіль року - 2010». Потім BMW X1 отримав нагороду Auto Trophy від німецького видання Auto Zeitung. У наступному році автомобілю були присуджені нагорода Design Trophy того ж журналу, нагорода Red Dot за видатний дизайн, а також нагорода Auto Bild Design Award в категорії «SUV, мікроавтобуси і повний привід». У рейтингу Wertmeister 2010 («Чемпіони якості»), також опублікованому виданням Auto Bild, автомобіль BMW X1 зайняв верхню позицію в своєму класі завдяки високій якості та популярності. Максимальна оцінка в п'ять зірок за результатами краш-тестів Euro NCAP підтвердила надійність захисту водія і пасажирів і всеосяжність системи забезпечення безпеки BMW X1.

Незважаючи на жорстку конкуренцію з боку інших виробників класу люкс, які теж зацікавилися цим сегментом ринку, BMW X1 і раніше недосяжний завдяки таким перевагам, як висока керованість і маневреність, зразкова економічність і надзвичайна гнучкість. Цей автомобіль виділяється і найбільш широкою лінійкою двигунів, що включає п'ять дизельних і три бензинових силових агрегати потужністю від 85 кВт (116 л. С.) до 180 кВт (245 л. С.). Модель BMW X1 sDrive20d Efficient Dynamics Edition з двигуном потужністю 120 кВт (163 л. С.) Відрізняється самим вигідним співвідношенням динаміки і паливної економічності: у випробувальному циклі ЄС вона витрачає 4,5 л палива на 100 км і викидає 119 г CO2 на 1 км пробігу.

Крім двигунів, оснащених технологією BMW TwinPower Turbo, і восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, що пропонується в якості додаткового обладнання, до числа ключових особливостей BMW X1 також відноситься інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive. На автомобілі, що оснащуються найбільш потужними бензиновими і дизельними двигунами, ця система динамічного перерозподілу потужності з електронним управлінням встановлюється в якості стандартного обладнання. Ще для трьох моделей система xDrive пропонується в якості альтернативи стандартному задньому приводу BMW, який теж не знає аналогів у цьому класі автомобілів.

Передовий характер BMW X1 підкреслюється широким спектром обладнання люкс-класу та інноваційних функцій BMW ConnectedDrive. Ідеально поєднуючись один з одним, вони забезпечують оптимальний баланс зручності і безпеки, а також широкий набір інформаційно-розважальних можливостей. Серед функцій є й такі, які не мають конкурентних аналогів, наприклад телефонна довідкова служба BMW Assist і система інформування про дорожньо-транспортну ситуацію в режимі реального часу. А інтеграція Apple iPhone в поєднанні з системою BMW Apps дозволяє слухати інтернет-радіо і користуватися Facebook і Twitter безпосередньо з автомобіля.

У салоні BMW X1 встановлено п'ять повнорозмірних сидінь, але при цьому передбачено безліч варіантів розміщення багажу та використання простору. Склавши спинку заднього сидіння, розділену на секції у співвідношенні 40:20:40, можна збільшити простір для багажу з 420 до 1350 л.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018