BMW Group - офіційний спонсор конференції ООН «Ріо +20»
26.06.2012

BMW Group стала офіційним спонсором конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо +20», закриття якої пройшло 22 червня 2012 року у Ріо-де-Жанейро. В рамках саміту концерн представив основні етапи розвитку своєї концепції сталого розвитку в спеціальному павільйоні BMW Group Sustainability Lounge площею 400 м2. Павільйон був розташований у будівлі, де проходила конференція, і зроблений з легкого білого нейлону, який дозволяє оптимально використовувати денне світло. Конструкція підтримувалася тиском повітря.

Під час роботи саміту в павільйоні BMW щодня організовувались заходи для представників преси та учасників конференції. Одна з таких подій відбулась в рамках конференції з питань сталого майбутнього, на якій концерн представив свою концепцію екологічної мобільності. 

У перший раз в Південній Америці делегати, представники преси і відвідувачі змогли взяти участь у тест-драйвах сучасних електричних автомобілів, таких як BMW ActiveE і MINI E на спеціальному полігоні концерну BMW Group.

На час конференції BMW надав BMW 5 серії і BMW 7 серії ActiveHybrid для поїздок членів бразильського уряду і співробітників ООН. 

Також в павільйоні була представлена організація Vaga Lume. У 2011 році вона виграла Премію за міжкультурні інновації, що присуджується концерном BMW Group спільно з ООН в рамках програми соціальної відповідальності компанії, і з тих пір отримує спонсорську допомогу концерну. Vaga Lume сприяє культурному обміну між дітьми та молоддю Сан-Паулу і регіону Амазонас. 

Про «Ріо +20»

«Ріо +20»-конференція ООН присвячена сталому розвитку. З 13 по 22 червня 2012 близько 50 000 учасників, які представляють політичну і промислову сферу, широка публіка і більше 100 глав держав і урядів, зустрілися, щоб обговорити глобальні зусилля з розвитку екологічно сприятливого та соціально справедливого суспільства. З одного боку, дискусія була присвячена аналізу успіхів, досягнутих з моменту проведення першої конференції ООН зі сталого розвитку 20 років тому, в 1992 році. З іншого боку, були розроблені конкретні шляхи і поставлені нові цілі в області вирішення глобальних проблем, таких як бідність, голод, зміна клімату, урбанізація і брак ресурсів.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018