BMW - ексклюзивний автомобільний партнер яхт-шоу в Монако.
24.09.2012

Мюнхен / Монако. BMW знов виступить в якості ексклюзивного автомобільного партнера на грандіозному заході - розкішному яхт-шоу в Монако. У п'ятий раз знаменита виставка надасть ідеальну площадку для демонстрації нового BMW 7 серії і BMW 6 серії важливим гостям з різних країн світу.

Беручи участь у цій події, BMW підкреслює свій статус гравця сегменту преміум.

Кожного вересня в князівстві Монако до радості десятків тисяч глядачів збирається близько 100 супер'яхт. 

Суднобудівники, архітектори, дизайнери і яхтові брокери демонструють продукт і сервіс в порту Еркюль в рамках морського параду, який вважається одним з самих вишуканих яхт-шоу в світі. Це найкраща рекламна площадка для концерну BMW Group, найуспішнішого в світі виробника автомобілів преміум-класу. У цьому році в ролі партнера яхт-шоу також виступить компанія Edmiston, один з найбільших яхтових брокерів у світі.

У безпосередній близькості від Княжого палацу глядачі побачать багато цікавого, у тому числі новий BMW 6 серії Gran Coupe в кузові кольору Frozen Bronze. Забарвлення BMW Individual, пропонована ексклюзивно для BMW 6 серії Gran Coupe, додасть виразності елегантному автомобілю.

Ще однією яскравою подією на яхт-шоу в Монако в цьому році стане демонстрація в гавані моделі BMW 6 серії Convertible, екстер'єр якої нагадує яхту. Дизайн цього автомобіля мрії, розроблений фахівцями підрозділу BMW Individual, включає елементи, характерні для оформлення яхт, і справляє незабутнє враження завдяки вишуканій забарвленні відтінку Tansanite Blue, а також розкішному салону з оббивкою зі шкіри Merino кольору Opal White.

Крім того, у розпорядженні VIP-гостей яхт-шоу будуть 15 нових BMW 7 серії.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018