Автомобілі Mitsubishi 2011 року за спеціальними цінами
20.01.2012

Компанія «Торговий дім - НІКО», офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, повідомляє про те, що до 29 лютого 2012 діє ексклюзивна пропозиція на весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi 2011 випуску.

До кінця лютого стати власником одного з японських автомобілів Mitsubishi ще простіше і вигідніше - в період дії пропозиції покупці мають можливість придбати автомобілі Mitsubishi 2011 року за спеціальною ціною. На додаток до спеціальних цінами пропонуються гарантовані пакети додаткового обладнання для повноприводних моделей. Суперпропозиція діє при купівлі седана Lancer X, а також усього внедорожного модельного ряду: ASX, Outlander XL, L200, Pajero Wagon і Pajero Sport. Кількість автомобілів обмежена.

Щоб полегшити покупку автомобіля компанія «Торговий дім - НІКО» пропонує скористатися програмою кредитування Mitsubishi, спеціально розробленої спільно з банками-партнерами. Прийшовши в автосалон Mitsubishi Motors, клієнт може підібрати зручний пакет умов, що стосуються терміну кредиту, процентної ставки, першого внеску і т.д.

Будь-який з автомобілів модельного ряду Mitsubishi можна придбати в одному з 44 офіційних дилерських центрів. Контактна інформація про дилерів Mitsubishi в Україну: http://mitsubishi-motors.com.ua/dealer/.

Приєднавшись до клубу власників Mitsubishi, клієнт отримує ряд переваг, таких як Програма підтримки на дорогах МАР (Mitsubishi Assistance Package), що дозволяє клієнтам легендарного японського бренду відчувати турботу про себе в будь-якій дорожній ситуації. Програма підтримки на дорогах діє протягом усього гарантійного терміну експлуатації автомобіля - 3 роки, а пакет надаваних послуг є одним з найкращих на ринку.

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021