Американський завод ММС починає виробництво ASX для світових ринків
19.07.2012

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) повідомляє про старт виробництва компактного кросовера ASX (Outlander Sport або RVR на деяких ринках) на заводі Mitsubishi Motors North America (MMNA) в м.Нормал, Іллінойс, США. На заводі відбулася офіційна церемонія, що символізує початок нової епохи в історії заводу.

Завод Mitsubishi Motors North America (MMNA) є дочірньою компанією ММС та ексклюзивним виробником і дистриб'ютором автомобілів Mitsubishi на території США. До не виробництво Mitsubishi ASX не тільки для північноамериканського ринку, а й для експорту в Україну, Росію, Центральну і Південну Америку, на Близький Схід, що зробить його новим стратегічним центром світового виробництва та експорту автомобілів Mitsubishi.

Потужність автомобільного заводу MMNA розрахована на 50 000 одиниць на рік, ММС розглядає в майбутньому розширення потужності до 70 000 автомобілів, так як виходячи із стратегічних завдань підприємства на світових ринках, необхідно буде забезпечувати і відповідні обсяги виробництва.

На офіційній церемонії керуючий директор ММС Тецуро Айкава зазначив перспективи перетворення підприємства: «Mitsubishi Motors в даний час рухається вперед до глобальних автомобілів, які задовольнять потреби багатьох споживачів у всьому світі. Нововведення в роботі заводу, з одного боку, свідчать про нашу прихильність ринку США, тому що постійно зростаючий американський ринок є одним з найважливіших ринків світової економіки. З іншого боку при безцінній підтримці кожного із співробітників заводу в Іллінойсі ми плануємо досягти великих успіхів з виробництва Mitsubishi ASX для Північної Америки і експорту на багато інших ринків».

ASX є стратегічно важливим глобальним автомобілем і основним продуктом в лінійці Mitsubishi Motors Corporation, розробленим для задоволення попиту на кросовери в усьому світі. Перші продажі ASX почалися в Японії в лютому 2010 року, під назвою RVR, потім модель виводилася послідовно на ринки всіх країн світу. З моменту свого американського дебюту у вересні 2010 року, Mitsubishi ASX, відомий на місцевому ринку під ім'ям Outlander Sport, домігся цього тріумфу, ставши лідером продажів ГМК в Сполучених Штатах. Станом на червень 2012 року в світі продано більше 250 000 одиниць Mitsubishi ASX.

Довідка про завод Mitsubishi Motors в Північній Америці (MMNA):

1. Розміщення

м. Нормал, Іллінойс, США

2.  Початок виробництва

1988 р.

3.  Територія підприємства

2,570,000 м2

4.  Площа заводу

190,000 м2

5.  Модельний ряд

Mitsubishi ASX

6.  Обсяг виробництва

31,000 одиниць (2011 р.)

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися до списку

Інші новини

27.04.2021
27.04.2021
02.03.2021