Абсолютна розкіш: BMW Individual 7 серії дизайнера Дідіта Хедіпрасете.
20.06.2012

Безтурботний комфорт, непомітна елегантність і широкі функціональні можливості знайшли своє ідеальне втілення в ексклюзивному BMW Individual 7 серії, в розробці якого взяв участь паризький дизайнер індонезійського походження - Дідіт Хедіпрасете (Didit Hediprasetyo). Автомобіль був представлений на азіатському ринку в травні 2012 року. Усього компанія планує випустити 5 екземплярів цієї моделі, кожен з яких отримає індивідуальний дизайн, відповідний характеру його власника.                                                       

Дизайн: унікальні риси BMW Individual 7 серії

У зовнішньому і внутрішньому вигляді BMW Individual 7 серії з авторським дизайном Дідіта Хедіпрасете домінують пастельні тони. Натхненням, що визначив вибір колірної гами, послужив бузково-ліловий відтінок призахідного неба. Ця умиротворена картина знайшла своє відображення в ексклюзивному кольорі кузов Frozen Diamond Metallic і шкіряній обробці салону Merino Silk Grey з контрастними вставками Merino Platinum. В інтер'єрі автомобіля переважає колір Silk Grey. Зокрема оббивка сидінь з тканини Alcantara, м'яка шкіра на стелі, стійка, сонцезахисні козирки та панелі за заднім сидінням виконані в цьому кольорі. Яскравими акцентами в інтер'єрі автомобіля стали різноманітні елементи, покриті лаком Piano Black, а також салонні килимки з чорної страусиної шкіри.

Люксовий характер BMW Individual 7 серії підкреслюється безліччю ексклюзивних деталей в інтер'єрі. На шкіряних підголівниках тисненням нанесені логотипи дизайнера; додатковий комфорт на задньому сидінні створюється завдяки двом подушкам зі страусиної шкіри. У задній частині салону також розташовані холодильник та підставки під келихи (в відкидному центральному підлокітнику). Складаний столик зі стильною шкіряною обробкою Silk Grey ідеально підходить для роботи з документами, а вбудовані в підголовники передніх сидінь екрани можна використовувати для виходу в Інтернет. Корзина для перевезення домашніх тварин з оббивкою з тканини Alcantara та шкіри Silk Grey, а також вбудований в оббивку стелі відсік для дрібних речей довершують вишуканий стиль нового BMW Individual 7 серії.

Про Дідіте Хедіпрасете

Дідіт Хедіпрасете навчався майстерності дизайнера модного одягу в Parsons School for Design в Нью-Йорку і Парижі, отримавши ступінь бакалавра образотворчих мистецтв. У 2006 році він став володарем премії «Срібний наперсток» (Silver Thimble). У 2010 році Дідіт Хедіпрасете заснував власну однойменну марку одягу, з якою в наслідок не раз брав участь у паризьких показах мод. Для його стилю характерні легкість і витонченість. Свою любов до структурних тканин і вигадливим орнаментам дизайнер поєднує з найвищою якістю виконання, приділяючи особливу увагу малопомітним деталям.

Про BMW Individual Компанія BMW Individual займається створенням ексклюзивних автомобілів, що випускаються обмеженою серією або в єдиному екземплярі. Клієнтам, які віддають перевагу індивідуальний підхід у всьому, пропонується широкий вибір високоякісних матеріалів, а також спеціально підібрані поєднання забарвлення кузова, шкіряного салону і елементів внутрішньої обробки. Саме вони створюють абсолютно унікальний стиль автомобіля. BMW Individual втілює самі незвичайні запити клієнтів, пропонуючи автомобілі, єдині в своєму роді. BMW Individual об'єднує безліч деталей в бездоганний цільний образ, створюючи твори мистецтва, які повністю відповідають визначенню: «Самое вишукане задоволення від водіння автомобіля BMW».

BMW M GmbH

Підрозділ BMW M GmbH є стовідсотковою дочірньою структурою BMW AG. Пропонуючи продукти і послуги в чотирьох областях - автомобілі BMW M, обробка BMW Individual, спортивні пакети M Sport Packages and Options і центри водіння BMW Group Driving Experience, - вона повністю задовольняє бажання клієнтів мати ефективний і ексклюзивним автомобілем. Компанія з головним офісом в Мюнхені була заснована в 1972 році під назвою BMW Motorsport GmbH. З тих пір буква «М» асоціюється у автоаматорів всього світу з видатними досягненнями в автоспорті і задоволенням від поїздки на швидкісному спортивному автомобілі за звичними міськими вулицями. Випуск моделей BMW M є невід'ємною частиною виробничих процесів BMW. Компанія BMW M GmbH має статус незалежного автовиробника.

У 2009 році світовий обсяг продажів BMW M GmbH перевищив 15 000 автомобілів. На даний момент в компанії працює близько 500 співробітників, що відповідають за розвиток, управління та маркетинг.

Повернутися до списку

Інші новини

07.12.2019
05.12.2019
05.07.2018