Зимова пропозиція на запчастини та аксесуари Mitsubishi: мінус 25 %
18.12.2013

Щоб максимально безпечно і комфортно пересуватися зимовими дорогами, необхідно подбати про підготовку автомобіля до експлуатації в холодних умовах. Тому компанія «Альтра Авто», офіційний дилер Mitsubishi Motors в Рівненській області, повідомляє про початок зимової сервісної кампанії.

З 18 грудня 2013 року по 28 лютого 2014 року у всіх офіційних сервісних центрах Mitsubishi Motors в Україні найзатребуваніші запчастини для автомобілів Mitsubishi можна придбати зі знижкою до 25%. *

Вашій увазі пропонуються наступні оригінальні запасні частини та аксесуари Mitsubishi за спеціальними цінами:

• комплект гальмівних колодок передніх для Outlander XL - 922,80 грн.
• скребок для скла - 12,90 грн.
• комплект килимків гумових для ASX - 620,40 грн.
• комплект бризковиків передніх для Outlander - 405 грн.
• фільтр масляний для Lancer - 84 грн.
• скло лобове для Lancer X - 2502 грн ** .
та багато іншого

«У зимових умовах, при низьких температурах, засніжених дорогах, безпека під час їзди стає пріоритетом, а навантаження на всі основні вузли та агрегати автомобіля значно збільшується. Дуже важливо для безпроблемної експлуатації в цей період правильно і своєчасно обслуговувати автомобіль з урахуванням зимових реалій. І ми, як компанія-імпортер, спільно з виробником створюємо умови, щоб послуги за сезонним обслуговування Mitsubishi в мережі офіційних сервісів були максимально доступні нашим клієнтам, тому вже традиційно в зимовий період ми переглядаємо цінову політику в бік значного зниження вартості актуальних взимку оригінальних запчастин і аксесуарів Mitsubishi», - розповідає Ігор Тарасович Єременко, директор департаменту післяпродажного обслуговування компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО».

Більш детальну інформацію про зимову сервісну кампанію від Mitsubishi Motors можна отримати в нашому офіційному дилерському центрі: ТОВ "Альтра Авто", м.Рівне, вул. Київська, 101а, тел.:(0362)64-20-56.

Додаткова інформація на сайті www.mitsubishi-altraauto.com.ua

* Акція діє на обмежений асортимент запасних частин
** Усі ціни зазначені з урахуванням ПДВ

Повернутися до списку

Інші новини

18.06.2021
31.12.2020
14.08.2020