Компанія «Віннер Імпортс Україна» набуває статусу Ексклюзивного автомобільного спонсора національної збірної команди України з футболу
3.06.2013

Один з лідерів автомобільної галузі України компанія «Віннер Імпортс Україна» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche в Україні разом з ексклюзивним комерційним агентом Федерації футболу України «Україна Футбол Інтернешинл» підписали контракт на 3 роки щодо спонсорської підтримки національної збірної команди України з футболу.

В рамках контракту компанія Winner забезпечить Федерацію футболу України та національну збірну команду України автомобілями всесвітньовідомих брендів Ford, Land Rover і Volvo.

За словами Генерального директора компанії «Віннер Імпортс Україна» Богдана Кульчицького, Winner прийшов в Україну 20 років тому, оскільки керівництво компанії хотіло бути частиною українського суспільства та допомагати розвивати державу через свою сумлінну працю. І компанії це вдалося. Адже за цей період Winner виріс до потужного гравця українського автомобільного ринку. А це, в свою чергу, відкрило багато нових можливостей, але найголовніше - це підтримка національної збірної команди України з футболу.

Українці палко підтримують національну команду, оскільки ця команда є символом патріотизму, професійності та світлого майбутнього. Колектив Winner розділяє погляди українців і вірить у чудові перспективи національної збірної команди України з футболу. А тому весь колектив компанії пишається, що Winner доріс до такого рівня, коли може підтримувати збірну та бути причетними до успіху національної команди України з футболу.

В свою чергу, Голова правління ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» В.Г. Лашкул зазначив, що головний принцип роботи компанії Winner закладено у назві: «winner» - переможець! За 20 років роботи на українському ринку компанія Winner дійсно змогла не лише завоювати, а й надійно утримувати звання Переможця.

Мета національної збірної України – також, перемога! Перемога для команди, перемога для вболівальників, перемога – для України! Тому, сподіваємося, спільними зусиллями, спільною підтримкою та спільною вірою ми допоможемо головній команді країни здобувати нових перемог на непростому шляху до фінального турніру Кубку Світу ФІФА 2014 у Бразилії™ та гідно виступити на мундіалі.

*****

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche в Україні. Компанія розпочала свою діяльність в 1992 році. За цей час , Winner став одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 63 центрів по всій Україні.

Першочерговi завдання компанiї Winner сьогоднi - це задоволення потреб клієнтів, постiйне розширення дилерської мережi, вдосконалення системи продажу автомобiлiв та станцiй технiчного обслуговування, а також впровадження передових технологiй корпоративного управлiння та пiдвищення рiвня професiоналiзму.

*****

Федерація футболу України (ФФУ) - всеукраїнська спортивна громадська організація, заснована 13 грудня 1991 року. З 1992 року – член ФІФА та УЄФА.

ФФУ створена відповідно до Законів України «Про об’єднання громадян» та «Про фізичну культуру і спорт» на засадах колективного членства. ФФУ має статус національної федерації, що, поряд з повноваженнями щодо своїх членів, передбачених законодавством для громадських організацій і чинним Статутом, дає їй право користуватися також повноваженнями щодо розвитку футболу, та виключним правом представляти футбол України в міжнародних спортивних організаціях і в міжнародних спортивних змаганнях з футболу, а також виключним правом на проведення змагань з футболу в Україні.

 *****

Приватне акціонерне товариство «Україна Футбол Інтернешнл» (УФІ) створено Федерацією Футболу України у лютому 1994 року. З самого початку своєї діяльності воно отримало статус ексклюзивного комерційного партнера Федерації Футболу України з реалізації телевізійних, рекламних та інших комерційних прав. З моменту заснування УФІ набуло значного досвіду у сфері маркетингу комерційних прав та впевнено продовжує працювати, визначаючи нових офіційних партнерів та спонсорів збірних команд України як на українському, так і на міжнародному ринках.

Повернутися до списку

Інші новини

20.11.2017
20.11.2017
28.07.2017