Теплі рекомендації від різдвяної колекції BMW Lifestyle
12.12.2013

Новорічні свята - найкращий час? щоб порадувати ваших близьких. Завдяки незмінній якості, стильному виконанню і функціональності аксесуари BMW є бажаними подарунками як для дорослих, так і для дітей будь-якого віку.

Не важливо, як холодно на вулиці, з колекцією BMW Lifestyle ви завжди будете в теплі. Стильні пуховики і жилети покликані захистити вас від вітру і негоди. Функціональні елементи і дихаючі матеріали всіх предметів колекції гарантують комфорт при носінні, що робить їх ідеальними супутниками тих, хто веде активний спосіб життя. А наші високоякісні предмети багажу будуть кращими туристичними компаньйонами для зимового відпочинку. Порадує вашу дитину снігокат BMW Snow Racer з гладкими металевими змінними полозами. Точний механізм управління пом'якшує невеликі поштовхи від зіткнення з нерівною поверхнею схилу під час руху, а нековзке кермо з обмежувачем кута повороту не дає робити занадто небезпечні маневри.

Колекція BMW Lifestyle традиційно є прикрасою сезонних колекцій аксесуарів компанії. Висока якість, стильний дизайн і функціональність роблять всі елементи BMW Lifestyle бажаними для шанувальників марки. Одяг, аксесуари або мініатюри моделей BMW приведуть у захват кожного, хто отримає подібний подарунок на Новий рік чи Різдво. Колекції аксесуарів BMW Lifestyle доступні у всіх офіційних дилерських центрах BMW в Україні. Асортимент подарунків включає одяг, спортивне спорядження, товари для дітей, масштабні моделі автомобілів, багажне приладдя та багато іншого.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019