Рейтинг 100 найбільш шанованих компаній світу очолила компанія BMW
19.04.2013

Концерн BMW Group, що випускає автомобілі Rolls-Royce, BMW і Mini, підтвердив своє лідерство серед світових брендів, знову зайнявши перше місце в рейтингу 100 найбільш шанованих компаній світу.

Дослідження проводилося міжнародною консалтинговою фірмою Reputation Institute шляхом опитування 55 тисяч споживачів у 15 країнах світу. Цього року концерн випередив медіакорпорацію Walt Disney Company і виробника годинників класу люкс - швейцарську марку Rolex. Всього в списку 100 кращих світових брендів - 15 автовиробників. Концерну BMW Group вдається утримувати лідируюче місце в рейтингу вже другий рік поспіль. При цьому всі чотири роки, протягом яких проводиться це дослідження, бренд BMW знаходиться у верхніх рядках топ-100 світових брендів.

Дані дослідження узагальнені в «індексі довіри», який виводиться на підставі результатів опитувань, згрупованих за сімома критеріями корпоративної репутації: географія ведення бізнесу, управління, національна приналежність, фінансове становище, лідерські якості, продукти та сервіси, інновації. У цьому році індекс довіри до бренду BMW склав 78,13 бала зі 100 можливих. Поряд з «матеріальними» показниками, велику роль при оцінці місця бренду займали і емоційні характеристики, такі як «довіра», «повага», «захоплення» і «доброзичливість». BMW продемонстрував першість за всіма цими критеріями, в черговий раз підтвердивши свою репутацію як бренду, не тільки виробляє автомобілі та мотоцикли з передовими технічними характеристиками і дизайном, але і здатного перетворювати керування автомобілем або мотоциклом в позитивні емоції.

Ми живемо в той час, коли добра чутка, що передається з уст в уста, є рушійним фактором номер один при продажах і здобутті конкурентних переваг. Репутація є емоційним зв'язком компанії із зацікавленими сторонами, - Пояснив Нільсен. - Вона визначається рівнем довіри, захоплення, поваги і добрими почуттями, які споживач живить по відношенню до компанії”, - сказав в інтерв'ю журналу Forbes Каспер Нільсен Ульф, керуючий партнер Reputation Institute.

Повернутися до списку

Інші новини

08.09.2021
07.12.2019
05.12.2019