Презентовано концепт Ford S-MAX – сучасний спортивний мінівен
28.08.2013

КЕЛЬН, Німеччина, 28 серпня 2013 року – компанія Ford Motor представила оновлений концепт моделі Ford S MAX – сучасного спортивного мінівену, що підніс традиційно безкомпромісний стиль популярної існуючої моделі S-MAX до нового рівня завдяки чіткішому дизайну, удосконаленим технологіям та неперевершено майстерному виконанню.

Оновлений концепт S MAX використовує найостанніші особливості глобальної мови дизайну компанії Ford, демонструючи високо розташовану решітку радіатора, стріловидні фари та унікальне оздоблення нижнього лицьового контуру автомобіля, що містить елементи дизайну, які, здається, парять у нижньому передньому отворі та над спойлером.

Характерний профіль S-MAX підкреслено за допомогою капоту, що перетікає у сильно нахилене лобове скло, яке, у свою чергу, плавно переходить у динамічний вигин, створюючи унікальну лінію скляного даху. Цей вишуканий контур огинає просторий та багатоцільовий салон, що пропонує широкий вибір варіантів від чотирьох- до семимісної конфігурації.

До числа вишуканих конструкторських рішень у зовнішньому оформленні увійшла характерна лінія уздовж боку автомобіля, що надає відчуття довжини та стрімкості, рельєфні потужні колісні арки, а також відмітні фари, обладнані органічними світлодіодами – найновішою розробкою у системах освітлення, що пропонують більшу гнучкість в плані розташування та дизайну, високу швидкодію та широкий асортимент кольорів.

Салон концепту S MAX являє собою втілення найсучаснішого дизайну, комфорту, інтеграцій пристроїв та майстерності виконання.

У передній частині кабіни в центрі уваги знаходиться виключно водій. Динамічні контури та форми створюють високо розташовану панель приладів, що переходить у центральну консоль та створює враження простору. Дверні панелі мають схожу рельєфність, а інноваційний дизайн внутрішньої частини даху доводить відчуття просторості до максимуму.

Високоякісні матеріали, такі як надзвичайно м‘яке шкіряне покриття, а також деталізація рельєфних сидінь шкірою та вуглецевими волокнами, надають салону вишуканий вигляд.

Крім того, концепт Ford S MAX використовує провідні конструктивні особливості та технології компанії Ford, забезпечуючи клієнтів новим рівнем інтеграції пристроїв та благополуччя, а також безпеки, комфорту та задоволення від водіння.

У самому серці удосконалених можливостей автомобіля щодо інтеграції пристроїв знаходиться система Ford SYNC. У поєднанні з функцією MyFord Touch вона забезпечує пасажирів безпровідним доступом до інтернету, що підтримується планшетною док-станцією, яка дає можливість пасажирам на другому ряді сидінь без проблем підключити персональні пристрої до автомобіля.

Крім того, система SYNC надає додаткові послуги, що допомагають поліпшити стан здоров‘я та благополуччя:

  • сидіння-електрокардіограф компанії Ford записує серцевий ритм водія, збираючи дані щодо серцевої активності за тривалий період часу, які в іншому випадку необхідно було б записувати у медичному закладі. Система пропонує можливість підключення до Ford SYNC для оповіщення віддалених медичних спеціалістів про нетиповий стан або навіть для включення активної системи безпеки, яка має перейняти керування у разі надзвичайної ситуації

  • система контролю рівня глюкози з підключенням до Ford SYNC зможе поінформувати батьків, якщо дитина, що спить на задньому сидінні, страждає від кризового стану при цукровому діабеті

Витончені комунікаційні та сенсорні системи забезпечують концепт S-MAX детальною інформацією щодо умов руху, підвищуючи рівень уваги та безпеки:

  • удосконалена технологія компанії Ford щодо інформаційної взаємодії між автомобілями надає можливість обмінюватись даними з іншими автомобілями, обладнаними аналогічними пристроями, доставляючи попередження щодо руху транспорту по зустрічній полосі автодороги або інформуючи про зупинку автомобіля у потенційно небезпечній зоні, такій як сліпий поворот на дорозі

  • інтелектуальна система захисту компанії Ford з функцією попередження аварій розпізнає пішоходів та автоматично застосовує гальма у разі можливого зіткнення

  • модернізована версія системи активної допомоги при паркуванні, що пропонує можливість перпендикулярного паркування, сприяння під час виїзду з паркувального місця та функцію попередження про рух транспорту у зустрічному напрямку. Система представляє наступне покоління технологій паркування компанії Ford, здатних контролювати рульове управління, вибір передач та рух заднім ходом, а також допомагає водієві під час виїзду з паркувального місця, попереджаючи його про наближення транспорту.

Дизайн салону пропонує цілий ряд продуманих рішень для підвищення гнучкості та багатофункціональності:

  • для третього ряду використана технологія тонких сидінь, що надає можливість піднімати та опускати їх єдиним рухом з мінімальними затратами зусиль. Завдяки раціональному розташування сидінь у другому ряді заходити в автомобіль та виходити з нього легко та зручно, а центральне сидіння складається у підлогу, надаючи максимальної багатофункціональності

  • дисплей з функцією подвійного зображення у центральній консолі, використовуючи єдиний екран, надає різні зображення для водія та пасажира на передньому сидінні. Це надає водієві можливість, не відволікаючись, отримувати важливу інформацію, тоді як пасажир на передньому сидінні може у той же час насолоджуватись переглядом фільму.

Завдяки удосконаленому силовому агрегату Ford прославлене задоволення від водіння піднесено до нового рівня:

  • високоефективний силовий агрегат обладнаний оновленим 1,5-літровим бензиновим двигуном EcoBoost з турбонагнітачем, системою регулювання фаз газорозподілу з двома незалежними розподільними валами та іншими модернізованими технологіями, що надають потужності та паливної економічності

«За допомогою концепту S-MAX ми плануємо продемонструвати, наскільки широкий вибір технологій готується представити компанія Ford своїм клієнтами у наступному поколінні автомобілів, - підкреслює Пім ван дер Ягт, виконавчий технічний керівник центру дослідів та перспективного проектування європейського відділення компанії Ford»

Повернутися до списку

Інші новини

13.02.2020
07.12.2019
07.12.2019